Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenhol latom hogy vekony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol latom hogy vekony fiuk duci csajokkal vannak. Van itt olyan fiu akinek bejonnek a duci lanyok? Csak mert ez nagyon fura nekem.

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 11:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, bár én nem tartozom közéjük.
2015. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És vékony is vagyok :D
2015. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 lionnoil ***** válasza:
100%
Bejönnek,és én elég vékony vagyok!19f
2015. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Es miert tetszenek a ducik?mi tetszik bennuk?:D
2015. máj. 18. 11:34
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
#4 Ne légy már buta! Nem tetszhet minden embernek a vékony testalkat. Vagy ez neked új?
2015. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi szereti ha a nőn van mit fogni,mell,comb,popsi!Itt nem arra gondolok h a vékony csajoknak egyik sincs...de pl a párom mondta,h előttem vékony női voltak,némelyik műcsöccsel,vagy kemény csontos seggel...nekem meg szereti a cicim,stb! Nem vagyok über dagat csaj..és ugy gondolom h ez nem ujdonság...hisz mennyi olyat látni h a pasi dagibb,a csaj meg modell alkat..az nem fura?! Bebacna ha mindenkinek ugyan olyna nő/pasi tetszene
2015. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

En szeretem ha van egy Non mit fogni..izmos kerek fenek,izmos felkar,combok..vékony de izmos derek stb..na szamomra ez a van mit fogni..

Dagadt? Isten ments..markolassza a zsirt mas..

De kinek a pap kinek a ...

2015. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
Sosem vonzottak a duci lányok, inkább taszítanak. Nem érnék hozzájuk sem...
2015. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
pfúj nem érnék dagihoz...Ha valaki az alapján itél meg valakit,h néz ki az durva...nem tudhatja az ember hogy egy adott embr mért ducibb,vagy mért vékony!Lehet betegség miatt is...Nem kell szeretni a ducit,de ez h fújjjjjj ez erős tulzás
2015. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Interferencia ***** válasza:
71%
Gyanús, hogy bőven 18 alatt vagy... Mindenki mást ért duci alatt, nekem vékonyként bejön az, ha van mit fogni, de akit én ducinak nevezek, az már nem.
2015. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!