Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy karót nyelt nőt hogy kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy karót nyelt nőt hogy kell felizgatni?

Figyelt kérdés
Ha fel lehet egyáltalán...
2015. máj. 18. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Minden nőt fel tud izgatni a megfelelő férfi :)
2015. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kihúzod a karót a seggéből!
2015. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 es, úgy érted, hogy annak a nőnek megfelelő férfi? Vagy az összes nőnek megfelelő egy férfi?
2015. máj. 18. 23:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

- Milyen a szóban forgó egyén szexuális irányultsága?

- Milyen a szexualitáshoz való viszonya, véleménye?

- Milyen múlttal rendelkezik?

- szerepet játszik vagy sem?

- Hogyan vélekedik az emberi kapcsolatokról?

- Mekkora az érzelmi intelligenciája?

- Egyáltalán: Milyen Ember?


Annyira alap a kérdésed, hogy a francba vársz jó választ erre?

Lehet "karót nyelt" neked azért, mert nem aka a farkadon táncolni, holott mondjuk én tök rendes nőszemélynek mondanám. Mi az, hogy karót nyelt? Miért értesz alatta?

2015. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#1es vagyok, és igen úgy értettem annak a nőnek megfelelő. :)
2015. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát, hogy nem érdekli különösebben a szex. Mindig is úgy állt hozzá, hogy essen túl rajta.
2015. máj. 18. 23:52
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Szóval ez neked a karót nyelt? Juj. Nem túl okos leszólni valakit, mert nem olyan, mint Te és nem azt/úgy szereti, amit és ahogy Te.
2015. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kit szóltam le okoska, én azt kérdeztem, hogy kell felizgatni, amire még nem adtál választ. Nos?
2015. máj. 18. 23:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Arra akarok rámutatni, mennyire nem vagy tisztában a dolgokkal. Akit te karót nyeltnek nevezel, valószínűleg korántsem az, mindössze neked nem tetszik az attitűdje.


A kérdésedre pedig már válaszoltam, kapásból az első kommentemben. A "karót nyelt" egyén nem biztos, hogy egyáltalán szexuális, nem biztos, hogy jó tapasztalatai vannak, nem biztos semmi sem, amit te oly' nagyon evidensnek tartasz.

2015. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tehát előfordulhat, hogy aszexuális és akkor nem lehet...

Vagy lehet, hogy rossz tapasztalatai voltak és ezen lehet változtatni nagyon sok munkával és türelemmel.

Még mi fordulhat elő?

2015. máj. 19. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!