Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy lány azt élvezi, hogy szopkodhat egy olyan óvszert amibe korábban beleélveztem? Vagy ez nem is annyira ritka fétis? Engem nagyon felizgatott a látvány. 30/F

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyire szereti a spermát? Egyébként izgató.
2015. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért csinálja mert látja hogy az agyad is elmegy tőle! Azt hiszem nem a tartalmat szopkodja, hanem a tokot, a szütyőt kívülről! A szavaidból ezt gondolom! De ha már nem jársz vele, szólj! :-)
2015. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretik elismerni de tetszik nekik. Felizgulnak a spricctől is, sperma látványától.
2015. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, az egy dolog, az óvszerben benne levő cucc meg egy másik. Konkrétan szerintem az óvszer íze és szaga undorító. Hogy a kérdésre is feleljek, nőként, szerintem ez picit gáz, de ha neked ez bejön, kérdező, akkor minden okés, nem?
2015. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs meg a lány... :( elköltözött külföldre. És igen, nyilván két dolog a belseje és a külseje.. utána kifordította és a belsejét is elfogyasztotta. A külseje inkább a pszichológiai rész volt. De biztos sokan vannak akiket ez érdekel, szóval nem izgulok. :D
2015. máj. 19. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2022. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az jó
2022. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!