Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék síkosítót venni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék síkosítót venni? (Lent kifejtve! )

Figyelt kérdés
Szóval még nem múltam el 18, és nagyon nem fogta meg a humorom, amikor nem adta oda a kedves pénztárosnéni a síkosítót! Ötletetek van, hogy hogyan tudnék mégiscsak venni? (Azért kicsit cink lenne megkérni mást szerintem ilyen feladatra...:D)
2015. máj. 20. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A szexshopba nem kérnek személyit (vagyis tőlem még sose kértek)

17/L

2015. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:
Szexshopba általában be se engednek. De ilyen DM félékbe elképzelni nem tudom mi köze a néninek hogy ki mit vesz... Akkor ne adjon el fésűt a lányoknak, mert lehet másra használják a nyelét..-.- Próbálkozz egy másik üzletben. (Optimális a szexshop lenne, mert sokkal olcsóbb, de a perverz fiúkák miatt elég könnyen kizavarnak, egy kört megér).
2015. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
To7ka: Azt mondta ez szexualis segedeszkoznek minosul, es 18 ev alattinak nem adhatja el... Mindegy, azota egy nagy tescoban sikerult bevasarolnom, ott nagy a forgalom, szoval amugy se ernek ra ilyenen szivozni..:D
2015. máj. 21. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!