Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Milyen ha valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen ha valaki a dekoltázst bámulja?

Figyelt kérdés
Volt egy nő aki észrevette hogy nézem és elmosolyodott. Vajon miért? 25F
2015. máj. 20. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Én szeretem. Azért is rakom ki, mert azt akarom hogy lássák. Nem is értem azokat a nőket akik fel vannak háborodva, ha a pasik megnézik a köldökig kivágott blúzukban a mellüket... Ez olyan álszent! Ha nem akarod hogy nézzék, akkor ne tedd a kirakatba! :D

17L

2015. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Egyes, te világ ostobája. hallottál már olyanról, hogy nem mindenki a férfiaknak öltözködik? Hogy nem csak körülöttük forog a nők agya? Hogy létezik kéretlen figyelem?
2015. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy bámulják. úgy, hogy majd kiesik a szemük, vagy diszkréten odapillantanak egyszer-kétszer. az utóbbi nem zavar, sőt :)
2015. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

#2

Először is nem érdemeltem ki ezt a hangnemet, se a sértést. Elvégre halvány lila gőzöd sincs arról hogy ki vagyok, látatlanban pedig nem szép dolog ítélkezni.

Másodszor, mivel a legtöbb nő és férfi heteroszexuális (vagyis a másik nemhez vonzódik), nyilván felkelti a figyelmüket az ellenkező nem nemi sajátosságai. Ha egy jó pasi jönne veled szemben póló nélkül, mert neki úgy kényelmes, attól te még valószínűleg megnézed magadnak. Nem pedig azon agyalsz, hogy vajon magának vagy a nőknek "öltözött"-e így. Csak annyit látsz, hogy nincs rajta póló, és bámulod. Így működünk. Ha nem akarod hogy megnézzék a hátsódat, ne húzz 3,14csa nadrágot, mert ezzel a férfiakat ingerled. Szintén nem szép dolog, ha utána mégsértődsz azon, hogy mondjuk utánad füttyögnek.

De azért köszönöm a kioktatást.

#1 voltam

2015. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egyszer-kétszer odapillant. Nem azt mondom, hogy azt nézze egész beszélgetés közben de azért párszor jól esik
2015. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Roadkill ***** válasza:
Na na na csajok nyugi nem kell egy kérdésen ennyire össze veszni tudjátok mindenkinek más a véleménye.De beszólni nem kell senkinek.:)
2015. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

#4 Szükségtelen mélyebbre ásnom magam a megismerésedben, ugyanaz a csicska tindészer vagy, aki fikázza a nőtársait, miközben holmi társadalmilag megjelelölt "erkölcsre veri a nyálát" és az előre legyártott játékszabályok szerint teng-leng. Ismerlek. Ismerem a fajtád. Egy vagy azok közül, akik nem látják a fától az erdőt és bólogató kutyaként nyelik a tömegek által kikiáltott ízlés szennyét.


Aztán. Ne feltételezed senkiről, hogy heteroszexuális. Ne feltételezd senkiről, hogy neki az normális, mint neked. Nincs olyan, hogy Normális, mindenki máshogy definiálja. A szóban forgó férfiegyed teste semmit nem mozgatna meg bennem - és mielőtt ezzel jönnél, egy női test sem.

Veled ellentétben én nem csak bámulok ki a fejemből, mikor végiglejtek az utcán. Én elgondolkozom azon, amin te nem.

Az utánafüttyögés, szerény véleményed szerint, illedelmes dolog? Szerinted megédemli bárki is, hogy kutyának nézzék? Hogy tárgyként kezeljék? Tudod, hogy azt bizonygatod, megérdemli a nemi erőszakot az, aki Úgy ölözködik? (Szerinted bárki is megérdemli a nemi erőszakot?)


A kioktatást pedig szívesen, kapsz még ilyet, ha szeretnél.

2015. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

#7 Látom már, te vagy az a felnőtt, tapasztalat nő, aki mindent jobban tud a másiknál, mindenbe bele kell kötnie, mert feltűnési viszketegségben szenved. Sajnálatos.

Senki sem említette hogy bárki is megérdemli a nemi erőszakot. De sajnos elég beteg emberek járkálnak közöttünk és amíg ez nem változik addid igenis jobb nem kísérteni a sorsot. Elővigyázatosság, ennyi. Undorító dolog a nemi erőszak, SENKI sem érdemli meg/ki.

Nem vagyok tucat tini, a hozzászólásaidból már leszűrtem hogy vannak dolgok, amikben már most, 17 évesen érettebb vagyok nálad. De ez sem baj, nem vagyunk egyformák. Viszont tedd meg, hogy a névtelenségbe burkolózva nem ócsárolsz másokat és inkább úgy viselkedsz mint az az ideális nő, akinek tartod magad. Merthát hosszú út áll még előtted. De ez sem baj, vannak későn érő emberek. Sok sikert! :)

2015. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek dögösen, sőt van, hogy kihívón öltözködni. Nem zavar, sőt jólesik az elismerő pillantás.
2015. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%

#8 Elszámítottad magad, ismét.

Nem feltűnési viszketegség - arckaparás az undortól. Mint már mondtam, ugyanazt a szöveget nyomatod, mint az itt fórumozók, sőt, a magyarok többsége. Kiábrándítóan kivagyi, magát etalonnak képzelő, másokat lenéző. Te nem vagy érettebb nálam. Te csak szeretnél az lenni. Viszont ahhoz kéne még egy jóadag józanság és empátia.

Szó sincs itt arról, hogy ideális nőnek képzelem magam, ne képzelegj. Szimplán rámutattam a baromságaidra. Rohadtul nem úgy beszélek veled, mintha én szartam volna a spanyol viaszt, mindössze szembementem a véleményeddel. Az pedig, hogy te képtelen vagy kihámozni a szövegemből a lényeget, a te problémád. Nem a stílusomra kéne koncentrálnod, bár ne kéne ezt külön mondani.

2015. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!