Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az a szex, aminel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a szex, aminel jobbat el sem tudnal kepzelni? Volt mar ilyenben reszed?

Figyelt kérdés

Es atlagban elegedett vagy a szexualis eleteddel?


Kort es nemet is kerek ha lehet

Koszi



2015. máj. 22. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát, azt hiszem, hogy nekem az lenne a legjobb, ha veled lennék.

Értelemszerűen nem volt még ilyenben részem.

Nincs szexuális életem.

18/L

Igazán nincs mit! ^^

2015. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem szexeltem még. szal nem tudok elképzelni olyat ami megfelelne a valóságnak, mivel nulla tapasztalattal rendelkezek.
2015. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy lánnyal volt ez ... Olyan szenvedéllyel ért hozzám, úgy feltűzelt, egy csókja az egekbe emelt ... Csodálatos volt :) Tele erotikával, gyöngédséggel, szenvedéllyel ...


Igazán ismerte a saját testét, értett a lélek megértéséhez, és ezt testileg is kitudta mutatni.


Tudom, hogy heteró kategória, nem tévesztettem el :D De ez van, nekem ez volt a legjobb szex.


20L

2015. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy ide irtad inkabb koszi
2015. máj. 22. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:

hm, volt.

volt egy srác, aki imádott nyalni, ez volt a kedvence.

ő olyan tökélyre tudta fejleszteni, hogy majdnem elájultam.

1 évig voltunk együtt, de csak a szex miatt, mert nem volt jobb ötletünk :)

később megtaláltam az igazit, és vele élek, de ez a srác felejthetetlen volt.

amúgyis imádom a csúnya pasikat, ez a srác amilyen csúnya volt olyan jó volt az ágyban. (ő akkor 22 volt csak)

brutális! :D

35/l

2015. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két esetben volt csodálatos a nővel, akit nagyon szerettem, meg akinek az első voltam.

Kb ugyanazt a lelkesedést, gyengédséget hozza elő mind a két helyzet, csak más okból.

2015. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt részem ilyenben, de most sem olyan rossz!

Csak az emberek kisebbik fele képes szeretkezni, a többi csak közösül.

F61

2015. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen :3

16/L

2015. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az imádott partner tud csak olyat adni, ami felülmúl minden egyebet. Ha érzelmek nélkül ölelkezel, kiürülsz. Testileg, de főleg lelkileg. Fáradt és frusztrált leszel. Ha a szerelmeddel teszed ezt, feltöltődsz. Egy hegyet is arrébb tudnál tolni. Úgy érzed, tiéd a világ, és nyerésre állsz a élettel szemben.

Ezért nem is értem, miért akar ma mindenki érzelmek nélküli szexkapcsolatot létesíteni.

2015. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, és a kérdés második része:

Volt/van ilyenben részem. Azt nem mondhatom, hogy nagyon elégedett vagyok a mostani helyzetemmel, mert mióta imádott hitvesem is átlépte az 50-et, megcsappant az intim együttléteink száma. Ugyanakkor még mindig jobban állunk a heti egy menettel, mint sokan a korosztályunkból.

2015. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!