Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagy elégedett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy elégedett a párod nemi szervével, őszinte választ várok?

Figyelt kérdés
Főleg kinézet, használhatóság alapján érdekel

2015. máj. 22. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nagyon
2015. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Szép saláta puncija van. Imádom szopogatni. :$
2015. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Két cikk hozzá:


[link]


[link]

2015. máj. 22. 11:04
 4/18 anonim ***** válasza:

Imádom :)


24N

2015. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van, szép :)

nem túl erezett, nem túl nagy, és egyenes - nem szeretem a bunkós végű fütyiket, na meg a répa alakúakat sem.

2015. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Teljesen.


Átfutottam csak a cikkeket. Most akarod itt az önjelölt lélekbúvárok kérkedését, hogy nincs ronda és minden jó nótáját?

2015. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tökéletes számomra:)

Szép formájú, 16,5 centis és közepesen vastag. De ami a legfontosabb, hogy emellett jól is használja:)

2015. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem vagyok odáig a barátnőm puncijától.Rendkívül szőrös,erős,vastagszálú,nagyon sűrű szőrzet fedi.Nagy,tág,szinte harangozok benne,az illata sem a legjobb,persze rendesen tisztálkodik. Viszont én nem a puncit,hanem a teljes embert nézem,így nem akadok fel ezeken. Őszinte voltam.
2015. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Végre valaki őszinte! Köszönöm!
2015. máj. 22. 11:28
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Számomra a jelenlegi párom pénisze a legideálisabb, tökéletes hossza van (bár még így is van néhány póz, amiben fájdalmat okoz!), a vastagsága is pont jó. A szexuális aktus maga, és az orális szex is nagyon kellemes vele. Sajnos ő azt hiszi, hogy a mérete kicsi (egyébkén 15-16 centiméter), pedig már évek óta együtt vagyunk, nem hiszi el nekem, hogy így a legjobb. :(
2015. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!