Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem birok magammal, annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok magammal, annyira vagyom a szexre, de nincs most partnerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

onkielegitest unom..

20/l


2015. máj. 22. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát mást pedig nem nagyon tudsz tenni :)
2015. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk keress egy jó partnert :D
2015. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
keress egy partnert. nő vagy, nem lesz nehéz dolgod.
2015. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
dugjunk (?)
2015. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező. ha csak itt egy pár fiúnak írsz privátban és kérsz email címet vagy fényképet illetve lesz aki telefonszámot is ad és beszélni is tudtok. Szerintem egy két napon belül lesz partnered. Nem biztos, hogy hosszú távú kapcsolatra. De az biztos hogy sok fiú kielégítene!!
2015. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar semmit, pusztán önsajnálat, biztos vagyok benne hogy kapott már egy valag privit!
2015. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ha ugyan tényleg lány egyáltalán... ;)
2015. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
6-os. Lehet. Én is találkoztam itt lánnyal. Kérte küldjek a farkamról képet, mert ő majd küld magáról. Meg ő nagyon szeretne velem találkozni. Küldtem. Magáról nem küldött semmit. Pedig a méreteim azok voltak a fényképen mint amit leírtam. Vissza írt hogy szép, de hát van valami kapcsolata és mégsem küld magáról és ne haragudjak rá. Többet nem írt. De volt itt olyan, hogy lányként kérte megint, hogy a farkamról küldjek. Küldtem. Áradozott hogy milyen jó a farkam. Aztán kiderült hogy fiú. Kiakadtam. Bocsánatot kért, hogy ezt tette és soha nem írt. Ezért én már nem küldök semmit. Vagy küld azonnal egy telefonszámot vagy nem érdekel. Ha másnapra nincs randi akkor keresgéljen tovább.
2015. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Már megtetted, amit kellett! Sajnos a GYK-s priviáradat miatt a teljes magyar net lelassult, és nem tudok youtubeozni se. :(
2015. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
irj nekem én majd segítek
2015. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!