Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, a ti válaszaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, a ti válaszaitokat várom. Első (orális) szex?

Figyelt kérdés

18 és lány vagyok és még szűz. Sokszor játszottam már a gondolattal,hogy milyen lehet az első szex és lenne pár kérdésem. Ha orálisan szeretném kényeztetni a barátomat és ő már majdnem elélvez akkor hova engedjem ? Vagyis hová engedjem,hogy elélvezzen? A kezemre, a melleimre vagy esetleg a számba?

És ti mit szólnátok hozzá ha egy lány először csinálná nektek életében, a szájába élveznétek és lenyelné?

Félek,hogy mit szólna ehhez a srác. :\



2015. máj. 24. 23:40
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

beszéld meg vele,hogy ez az első

és mi legyen

nem fog ezért haragudni vagy ilyesmi

2015. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem lennék rólad rossz véleménnyel csak azért mert bevállalós vagy!

22/F

2015. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ugy csinald ahogy neked jo. Ha nem undorodsz tole akkor engedd hogy a szadba Menjen, ugy a legjobb. Ha lenyeled az csak egy plusz, biztos orulni fog neki. De ne csinalj olyat ami neked nem tetszik
2015. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Oda engedd, ahova jólesik.

Ha engeded, hogy a szádba élvezzen, és még le is nyeled, akkor ezzel nagyon boldoggá teheted. Nekünk fiúknak nagyon simogató érzés lelkileg, amikor a szeretett lány a szájába engedi, és le is nyeli. :)

2015. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom mondani hogy oda élvezzen ahol neked jól esik. Ha szeretnéd a szádba akkor oda. Ott a legjobb elelvezni oralnal. Ha lenne nyeled azzal pedig nagyon boldoggá tudod tenni a barátod.

26F

2015. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) én szívesen engedném a számba és le is nyelném, nem tartom undorítónak. Remélem tényleg boldoggá tudnám tenni őt ezzel :)
2015. máj. 25. 00:28
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
A jó kislányok lenyelik:)
2015. máj. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Erős kezdés, de tetszik ;) Hajrá!
2015. máj. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Javaslok egy köztes megoldást: verd a melledre / arcodra, ahova épp sikerül, majd nyalogasd le a farkát(illetve az ujjaid, ha használtad őket) Az okok a következők:

1. Valóban lelkileg simogató dolog, ha egy lány lenyeli, ahogy előttem írták, de látványnak jobb, ha csurog rajtad.

2. Számodra célszerűbb így kóstolni elsőre, mert csak egy töredéke kerül a szádba. Tudom, hogy azt mondtad, nincs ezzel problémád, de honnan tudod, ha még nem csináltad? :-)

3. Ha a jószándék megvan, ezt nemigen lehet elrontani, szóval nyugi :-)


Ha megvolt az élmény, írhatsz rola esetleg privátban :-)

2015. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ha sexuálisan érett a barátod,és nincsenek különböző nyenyéi akkor örülni fog neki,a szopásnak és a lenyelésnek is.

egyébként népszerű az arcra élvezés is,ezt is szerepeljen a lehetőségek közt.

2015. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!