Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor lesz egy nő tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor lesz egy nő tapasztalt szexuális téren, ha minél több pasival szexel vagy ha eggyel minden kipróbál?

Figyelt kérdés

Szerintem az utóbbi, de már megkaptam h nekem kellene a tapasztalt nőnek lennem... 24 vagyok a srác, akivel vagyok fiatalabb nálam pár évvel. De előtte nem volt senki, akivel kitudtam volna élni a dolgaimat... 2 éve élek csak nemi életet eddig... ő a 3-adik srác... hogy mondjam el neki, h én kipróbálnék mindent, de nem vagyok tapasztalt mert még nem próbáltam az orális szexet,és nem análoztam...

Ez tényleg ennyire kínos?

Vagy az én hibám, h nem 14 évesen kezdtem el nemi életet élni, mert akkor már lenne tapasztalatom ? :(


2015. máj. 25. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
*Szexszel
2015. máj. 25. 19:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is-is.

Attól, hogy egyel mindent kipróbál, az csak egy dolog. Ember és ember közt is nagy a különbség, sőt nem mindenkinek vannak ugyanolyan igényei, másnak lehet másmilyen igényei vannak.

És nyilván az sem túl nagy tapasztalat, ha valaki csak több emberrel van, de egyik sem hosszútávú.

Szerintem a tapasztalathoz több emberrel, hosszabb kapcsolatban kell lenni.

2015. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ha eggyel mindent kipróbálsz. Voltam már sok csajjal és akinek csak egyéjszakás kapcsolataik voltak azok rosszak voltak az ágyban. Akiknek volt legalább egy féléves kapcsolatuk, máris máshogy viszonyultak a dolgokhoz. Például nem csak hanyatt vágták magukat és várták a csodát. Sajnos a sok "tapasztalt" nőnél akit csak részegen dugnak ilyen gátlástalan állatok, már ez is nagy szó.
2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az meg megint más kérdés, hogy jobb egy normális lánnyal, mint egy olyannal, akiben már megfordult a fél város.
2015. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!