Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátommal nem tudunk szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nem tudunk szeretkezni ez a kapcsolatunk végét is jelentheti?

Figyelt kérdés
4hónapja szedek fogamzásgátlót, attól kezdve folyamatosan hüvelyszárazságom van és nem tudunk egy normálisat szeretkezni. Nem mindig kívánom a szexet és nem is mindig esik jól. Néha jól esik de van olyan is amikor élvezem vagy fáj, síkosítót használunk de ebben a hónapban fejezem be a fogazásgátlót. Próbáltam az Altforalle (3 hónap) és Sienima ( 1 hónap) és feladtam. Sajnos kicsit a kapcsolatunkra is hatással van, valamiben megváltozott kicsit :/ Sokat beszélünk de nem annyit mint előtte, téma is van de kevesebb mint volt és kicsit türelmetlenek vagyunk egymáshoz. Nagyon szeretem a barátomat és ő is engem de félek hogy nem lesz olyan a kapcsolatunk mint régen a fogamzásgátló előtt. Sok sikertelen szexuális együttlét miatt lehet szerintem ez a kis "ellaposodás" és hogy mind a ketten kicsit kedvtelenek vagyunk néha ha szexről van szó. Ha befejezem a gyógyszert és helyreáll minden ahogy annak kell akkor ez a feszültség és enyhe változás a kapcsolatunkban helyre állhat? Félek,rettegek hogy elveszítem a barátom . Egy éve vagyunk még együtt de az én részemről megtaláltam benne az igazit, az ő elmondása szerint ő is bennem. Tanácsot tudnátok adni hogy ilyenkor még mit lehet tenni? Szerintetek mi lesz ennek a kimenetele? Járt már valaki hasonló esetben és ha igen mi lett a vége ? 23/F és 19/N

2015. máj. 26. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek más fogamzásgátló módszert, vagy használjatok síkosítót, hosszabb előjátékot stb.


Bár amúgy is egy év után még nem érdemes nagy következtetéseket levonni, most még mindketten az intenzív szerelmi szakaszban vagytok... (Kéne legyetek...)

2015. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem mond el neki ezt amit itt is:) nagyon fontos a kommunikacio, lehet o is epp ettol fel, es nagyon szeretne megoldani.

addig is amig nem ok probaljatok potmegoldasokat, oral, vagy uj dolgok amiket egyarant elvez mindket fel.

2015. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Inkább az együgyűség és az újbóli kérdéskiírások
2015. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kapcsolatotok érzelmi hátterének a megrándulásában közrejátszik az élvezetes szexualitás hiánya.


Ahogy egyre feszültebbek vagytok, egyre kevésbé kívánjátok (legalábbis te), mert már előre leírjátok, hogy ez megint szenvedés lesz. Ez a tudat és hogy soha nem sikerül mostanában kihat a hozzáállásotokra.


Nem kell tragikusan felfogni. Próbáljátok újra gumival, és ha működik, akkor csak néha-néha nélküle, hátha az is egyre jobb lesz.

2015. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz, mondd el neki ezeket a dolgokat, hogy ezek a gyogyszerek ezeket okozzak. Aztan vagy valtani kell masik gyogyszerre vagy masik modszerre
2015. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyal szopásért, még menthető a helyzet.
2015. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Kétségtelen, hogy a kapcsolatokban nagy kárt tud tenni a kielégítő szex hiánya, ám a ti helyzetetekben mégis mást látok. Ennek már így is úgy is lőttek. Ne hidd, hogy ő az igazi! Amíg benne vagy, úgy érzed, ez a szerelem a legnagyobb, legőszintébb, a minden törvényt felülíró. De már most múlóban vagy, és hamarosan rájössz majd, hogy felejthető mozzanat volt csupán az életedben.

Nincs ezzel semmi gond. Abban az életkorban vagy(-tok), amikor tapasztalni, a szerelmet tanulni kell.

Ettől eltekintve válts gyógyszert.

2015. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!