Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves kis lányok, nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves kis lányok, nők! Nektek milyen magas pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
És milyen testalkatú, hajú, szemű, illetve személyiségű? Köszi!
2015. máj. 26. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel en 170 cm vagyok, így leginkább a 175 cm fölöttiek jönnek be. A testalkatnál az a lényeg hogy ne legyen kövér, szemszín, hajszín nem számít :D

A szemelyisege pedig legyen hasonló mint az enyém, vagy legalábbis legyenek közös vonások.

2015. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen olyan 175-180 magas. Szepen, izlesesen kidolgozott test(nem az agyongyurt felhoformaju ize), szem mindegy, haj sotet. Legyen jo humora, meg tudjon nevettetni, ne legyen puhapocs.
2015. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
175 magas vagyok legyen nálam magasabb vagy velem egy magas. Nem szeretem a vékony testalkatú pasikat. A többi nem lényeges, fogjon meg valamivel.
2015. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 utalomasulit2002 válasza:
Én csak 13 éves vagyok, de eddig csak magas, barnásszőke, barna esetleg zöld szemű fiúk jöttek be. :) Most is ilyen hercegem..... ♡♡
2015. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
199 cm (cipővel 2 m) magas, vékony testalkatú, de mégis erős, sötétbarna/fekete haj, és legyen olyan szeme, amely kivülről sötétzöld, barnába fordul majd a pupillánál sárgára vált... olyan színjátszós :P Mert imádom...
2015. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!