Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélytorok, hogy csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorok, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretném ezt a technikát kipróbálni, mert rengeteget olvastam róla, beszélgettünk a párommal is, és ő is szeretné. Félreértés ne essék, nem kényszerít semmire.

Kérem a válaszolókat, hogy a "Google a barátod" jellegű válaszokat hanyagolják. Mint mondtam, olvastam már róla, de a legtöbb oldalon csak másolt szövegek vannak.

Nem bánnám, ha a válaszadók között akadna olyan, aki már csinálta is, és nem csak a hallott/olvasott dolgokat tudja elmondani, hanem van tapasztalata.

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. máj. 26. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem csinaltam, csak a baratnom rajtam tanulta, es az alapjan tudok valaszolni: fokozatosan, lassan kell elsajatitani. Mindig egy kicsivel melyebbre veszed be a penisz, amennyire meg kenyelmes/tudod. Igy egyre jobban hozzaszoksz, es honapok mulva mar jol fog menni. De ehhez sokat kell gyakorolni ;)
2015. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát..én is csak tapasztalat alapján tudok válaszolni, de nem hasonlóan, mint az első :)

Nekem már elsőre lement (20cm), de viszont párom nem igazán érzett semmit. Aztán egyszer véletlen nyeltem egyet közben és Ő is mélyebbre tolta egy picit (mert fészkelődött), és azonnal lecsúszott :) Azóta csak ezt szeretné :) (a szájpadlásodról csúszik le, és az nagyon jó:)) De úgy semmiképpen se menjen el például, mert fuldokolni fogsz :)

Kellemes szórakozást!! ;)

2015. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a hátadra fekszel és a fiú úgy tolja be akkorkönnyebb és nem is kellemetlen
2015. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem úgy sikerült, hogy háttal az ágy szélére feküdtem úgy, hogy a fejem picit lelógjon. odaállt a srác, és szépen lassan engedte be, én meg nem éreztem, hogy kellemetlen lenne, vagy fuldokolnom kéne, és bement teljesen.
2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget.:)
2015. máj. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!