Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Ha egy lány 13...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ha egy lány 13 évesen veszti el, az ássa el magát, de ha egy fiú veszti el 13 évesen, az "oké, de azért várhatott volna 1-2 évet". (többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van ez? Ha egy lány 13 évesen veszti el, az ássa el magát, de ha egy fiú veszti el 13 évesen, az "oké, de azért várhatott volna 1-2 évet". Ha egy lány 14-15 évesen veszti el, az egy büdös k**va, de ha egy fiú veszti el akkor, az teljesen normális. Ha egy lány 16 évesen veszti el, az "oké, de várhatott volna 1-2 évet", viszont fiúként ez az ideális. Ha egy lány 18 évesen veszti el, az normális, de ha egy fiú veszti el akkor, az "micsoda büszkeség". Ha egy lány huszonévesen veszti el, az ideális, fiúként viszont csoda. Ha egy lány 25-30 fölött veszti el, az "úristen, ez a nő biztos nem normális", de ha fiú az illető, akkor "szegényke, a gonosz nők miatt van az egész". Ha egy nő 40 fölött veszti el, az idióta, ha fiú, akkor "esetleg lehet ő is hibás.. de nem nem. A gonosz nők biztos kicsúfolták és megalázták, ezért van ez!!".

Ha egy lány több pasival lefekszik, az k**va, viszont, ha fiú fekszik le több csajjal, az laza?!



2015. máj. 26. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mind a kettő eléggé nagy szégyen
2015. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légyszi olvasd végig
2015. máj. 26. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
te biztos lány vagy,ezért nem is értheted..:)
2015. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Elárulom hogy a fiúknál ha 18 fölött veszti el akkor nem a lányokat hibáztatjuk hanem a srácot hogy ilyen béna.
2015. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész baromság. Mindenki akkor veszíti el normálisan, amikor megismeri a szerelmet és el tudja magát kötelezni mellette.


Ha 13 évesen azt hiszi, hogy ez már a felelős felnőtt elkötelezettség, közben csak képtelen a hormonjait fegyelmezni, akkor is ássa el magát ha fiú.

2015. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Fiatalabb korban a fiúk szoktak lelki fájdalmakat okozni a 13 éves lányoknak a leginkább, ez ezért van.

Szerintem ha egy fiú 13-14 évesen veszti el, az ugyanúgy "gáz", mint ha lány tenné.

Ha egy fiú 19 évesen is szűz, szerintem teljesen normális is értékes.

Ezt amit írtál csak a leginkább általánosítgató idióta emberek agyszüleménye, sokan nem gondolják így és nincs is így.

2015. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
szerintem meg nem gáz, bármikor is veszíti el az ember :D
2015. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

"Ha egy nő 40 fölött veszti el, az idióta, ha fiú, akkor "esetleg lehet ő is hibás.. de nem nem. A gonosz nők biztos kicsúfolták és megalázták, ezért van ez!!". "


Te honnan hallottál ekkora baromságot?


Errefelé ha egy férfi elmúlt 23 és szűz azt már cikinek szokták találni, nem a nőket okolik.


Na mindegy is, gondolom egy lázadó tini liba vagy, aki 20évesekkel akarja dugatni magát, ha meg lerÍbancozzák csodálkozik.


LEHET LEPONTOZNI-------------------------------------->

2015. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
13 éves fiú vagyok már szexeltem (12 voltam) de egyébként én szeretem a tapasztalt lányokat
2019. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!