Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Főleg) Csajok! Tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Főleg) Csajok! Tudnátok mondani olyan férfiakat, akik annak ellenére jó pasinak mondhatóak, hogy nincs nagy álluk?

Figyelt kérdés
Linkelhettek is. Előre is köszi :)

2015. máj. 27. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom kiknek jönnek be, de sztem nekik kicsi

[link]

2015. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az áll is meghatározó? Nem is tudtam. A linkelt férfiak nekem is tetszenek. Magamtól nem tudnék olyat akinek nincs álla.


De amennyiben az áll profili részére gondolsz akkor szép férfias egy határozott áll vonal. Dicaprio jó példa arra amit kérdezel, eléggé kerek az arca, de az a pasi helyes és kész, bár lehet csak bennem ragadt a gyerekkori elfogultság.

2015. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Channing Tatum ( [link]

és

Diaz is nagy szerelem ( [link]

2015. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, hátha most sikerül [link]
2015. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2015. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagy álluk?? Én sose azt néztem :D
2015. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!