Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy szajhának érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy szajhának érzem magam?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel 3 honapig együtt voltam vele szexeltem elsönek. Szakitottunk nem illettünk össze semmilyen téren. Most beszélgetek egy fiuval (régota ismerem) és vonzodok hozzá ö is hozzám és szoba jött hogy lehetne több is (pl összejárni szexelni) és én benne lennék szerintem mert nagyon vonzodok hozzá,viszont ezért szajha lennÉK? Én nem itélem el az egyéjszakás kalandokat se meg azokat se akik összejárnak szexelni de én sose akartam közéjük tartozni mégis ezzel a sráccal benne lennék hogy csak szex. Ez nagy baj?

21L


2015. máj. 27. 20:18
 1/6 khalmaril ***** válasza:

Ez nem baj.

Addig nem vagy szajha, amíg nem kezdesz el pénzért szexelni másokkal. A szexualitásra mindenkinek szüksége van, párkapcsolattól függetlenül

2015. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
nem vagy szajha, inkább kicsit buta mert minek jöttél össze és voltál valakivel 3 honapot ha nem illetek össsze? elöbb megismerünk valakit, pont azért hogy összeillünk-e majd utána jövünk össze vele!!!
2015. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert ahogy megismertem nem ezt az arcát mutatta. Nem az volt az utobbi idökben akibe beleszerettem. De ez nem tartozik a kérdéshez ezért nem értem miért kötsz bele..elöször kérdezhetnél mielött lebutázod az embert, pláne hogy semmit se tudsz.
2015. máj. 27. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szajhának azt nevezem aki mindig mással csinálja, érzelmek nélkül. És talán azt se tudja megmondani hogy az elmúlt két hónapban hány pasival volt...

Te ettől azért elég messze vagy...

2015. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közel sem vagy szajha, a szexuális szükséglet teljesen normális, és amíg ezt mértékkel elégíted ki, illetve öntudattal, addig semmi gond nincs vele.


Bárcsak én is ismernék ilyen lányokat... a legtöbb ismerősöm prűd ilyen téren, sajnos...

2015. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az én csajom is lehetnél:)
2015. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!