Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Nektek mi a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Nektek mi a kedvenc pózotok?

Figyelt kérdés
Ne anális szexre gondoljatok, hanem vaginálisra, kérlek. :)

2015. máj. 28. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gugolos lovaglas, kutya, es mikor oldalt fekszik a no es az egyik laba a nyakamban :) 19/f
2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyszemű kutyapóz. Mikor csináljuk hátulról, ráköpök a csaj hátára, mintha elélveztem volna, és mikor megfordul, kilövöm az egyik szemét.
2015. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első, köszi a választ! :)
2015. máj. 28. 11:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem minden, ami nem ágyban, párnák közt. (Fotelben, konyhaasztalon, előszobában, zuhanyzóban, stb.)
2015. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lämpikä válasza:
Kutya, Olló
2015. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Partnerfüggő, hisz nem mindenkivel egyformán illünk össze. Szeretem pl a kutyát, de volt, akivel csapnivalóan ócska élményt adott csak. Másik nagy kedvencem, ha az ágy előtt térdelek, a csaj velem szemben az ágy szélén ül, vagy fekszik, de ez sem az igazi mindenkivel. Szóval próbálkozni kell, végigzongorázni a kámaszútrát, és úgy lehet választani. (Vagy választ adni.)
2015. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Misszionárius, kutya, lovagló.

Kb ebben a preferencia sorrendben ;)

Már csak egy nő kéne hozzájuk :D

29/F

2015. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
+-69
2015. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
állva szemből tartalak, markolom a segged és nyálasan vadul csókolózva dugunk ájulásig
2015. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

stabil széken ülve ölembe ül a csaj, átőleljűk egymást és jó mélyen betudok hatolni,

de mikor keményen dugom akkor misszionárius

a lovaglóst is szeretem

a kutya nem tettszik

kedvencem még a 69 azzal kezdek

2015. júl. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!