Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Milyen gyakran van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Milyen gyakran van egyéjszakás kalandban részed?

Figyelt kérdés
Lányok volt már rá példa hogy fesztiváon vagy buliban vagy más szórakozóhelyen belle mentél valamibe,mibe?jozanul vagy berugva?

2015. máj. 28. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem volt. :D De idén megyek először Szigetre, szóval......


18/L

2015. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
volt, pl szigeten is, kedves egyes válaszoló, készülj, jó sok a külföldi ;D
2015. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Még soha nem volt.

28N

2015. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer majdnem volt, de nem bírtam megtenni, és utána kb. ribinek éreztem magam pedig meg se történt. Kb. olyan volt mintha megerőszakolt volna, pedig nem volt erőszakos. Fél évig nem is tudtam utána pasira nézni. Szóval rájöttem hogy csak szerelemből tudok szexelni.

20/L

2015. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt soha, nem vonz egyáltalán.
2015. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt, nincs, és nem is lesz. Szex csak szerelemből. Nem vagyok holmi árucikk, hogy adogassam magam ide-oda :) 20/l
2015. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Háát... már sajnos vagy 10 éve nem volt olyan, viszont előtte volt jópár! F 61
2015. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
71%
Nem volt soha , nem is vágyok rá 24/L
2015. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Bson volt most a nyáron. Pettingnél több nem volt, de már rögtön utána is szörnyen éreztem magam és még mindig undorodok magamtól. Nem ribizlinek készülök, nem tudom mi ütött belém, úgy éreztem hogy valakinek nagyon meg kellene vernie, de azonnal. Akkor eldöntöttem hogy ilyet soha többet.

17L

2015. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Igen, volt, fesztiválon is, szórakozóhelyen, házibuliban is. Egyik se józanul kezdődött (mármint amikor közeledni kezdtünk), de volt, ahol mire ágyba kerültünk, már józanok voltunk. Kapcsolatom is lett már egyéjszakásból.


Mostmár egyáltalán nincsenek ilyen kalandjaim, amikor volt, akkor havonta-2havonta egyszer, amikor egyedülálló voltam.

2015. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!