Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar sok pasi análszexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok pasi análszexet, ha fordítva nem engednék, hogy beledugjunk valamit a hátsójukba?

Figyelt kérdés
Amelyik kicsit értelmes, annak tudnia kell, hogy az fájdalmas dolog... egy szimpla székrekedés is fájdalmas, nem ám oda befelé. Bezzeg ha azt mondom oké, legyen, de akkor a te ánuszodba is teszünk 1 nagy kígyóuborkát, vagy vibrátort, akkor félreáll a szájuk és hirtelen elállnak a szándékuktól. Miért? Mit élveznek azon ha a másiknak fáj? Vagy ilyen rémítően sok szadista pasi lenne? Kíváncsi vagyok őszintén, mi a jó abban, ha kakis lesz a szerszámuk.
2015. máj. 28. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Én barátommal rendszeresen van anál, és mivel már mi tudjuk a csínját bínját, ezért csak azt tudom mondani neked: nem fájdalmas.


Behatolás kellemetlen, mint amikor a doki megszúr egy érzéstelenítővel, de utána elönt a jó érzés. Én kifejezetten hiányolnám az anális közösüléseinket ha nem lennének, annyira megszerettem, mondjuk a vaginális még mindig a legjobb, de a változatosságnál nincs jobb :)

2015. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem semmi bajom vele, szerintem nem is fájdalmas, kellemes, de a vaginálisnál sokkal másabb, lassabban is kell no meg síkosítóval. Mondjuk igaz nem merném felhozni, hogy a barátomnak felnyomhatok-e valamit, de ott van a prosztatájuk. Na azt szeretik a férfiak :)
2015. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

Nem azért akarják ezt az emberek, hogy neked fájjon.

De a kérdésedből is látszik, olyan sötét vagy, hogy hozzád képest a nyúlüreg mélye is napkitörés.

Szóval nem magyarázom. Nyilván ha orálra vágysz, a palid is pinát nyalat veled előbb, csak hogy megtudd...

2015. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fájdalmas volt már 2 ujj is, úgyhogy többet nem engedtem meg. De tényleg ezt nem értem, hogy fordítva akkor miért nem engedik, miért tabu... elvégre a prosztata miatt nekik még nagyobb élvezet is lenne belőle mint a nőknek.
2015. máj. 28. 23:56
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as... te vagy sötét szerintem. Ha valami fáj és erőltetik, az sötétség. Amikor kifejezettem mondtam, hogy nekem kellemetlen és erősködtek, az nem tetszett. Nem vagyok mazochista.
2015. máj. 28. 23:58
 6/19 A kérdező kommentje:
De nyilván valamiért fájdalmat akartak okozni, mert tovább forszírozták, holott az ujjukkal is megsebesítettek. Legalábbis olyan érzés volt, 2 napig fájt.
2015. máj. 28. 23:58
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

látszik fas szopók :D

én sose engedtem és nem is fogom, elég bas zni normálisan is

szerintem :DD

2015. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Én pasi vagyok... és ritka undorítónak tartom még a gondolatot is. Könyörgöm, az a luk exit only... Sem fájdalmat nem akarok okozni a partneremnek, sem hányingert magamnak. És ezen semmilyen ipari fertőtlenítés és tisztítás nem változtat. Egyszerűen az a luk NEM. És én sem bírom megérteni azokat, akiknél de...
2015. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én engedem annak a csajnak, aki nekem is engedi!
2015. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
enis szeretem a popsit nagyon, es ferfi letemre ha nekem is akarjak is engedem jo az. de teljesen megertem hogy aki naponta 20szor most kezet, meg minden bacilustol fel attol nagyon tavol allnak ezek a dolgok.
2015. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!