Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még mindig fáj, de miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig fáj, de miért?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal.

Nekem nem Ő az első partnerem, viszont még mindig fáj az aktus. Az élő játékkal együtt 1.5-2 óra is szokott lenni egy aktus. Óvszerrel is védekezünk, és nem rendelkezik hatalmas mérettel. Mégis minden behatolás egy kisebb fájdalommal jár..



2015. máj. 29. 15:20
 1/4 megadeth18 ***** válasza:
Hüvelygomba, vagy egyéb nemi betegség. De lehet az is, hogy nem jól csinálja a párod, ezért nem nedvesedsz annyira. Próbáljatok sikosítót, attól úgy csúszik majd, hogy nem fog fájni semennyire.
2015. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen jellegū a fájdalom?

Nekem is voltak ilyen problémáim, egyszer égetõ érzés volt minden behatolásnál, hüvelygomba okozta. Mégha nem is jelentkezik minden tünettel (folyás, viszketés) sokáig lappanghat benned, ettõl lehet égetõ érzés.


Máskor rendes fájdalmat éreztem, kiderült, hogy egy kisebb seb van belül, ami egy olyan alkalommal keletkezett, amikor nem voltam elég nedves és tulajdonképpen kidörzsölõdött a bõr. Ezután minden együttlétnél csak roszabb lett, várni kellett, amíg teljesen begyógyult.


Ez a cikk egyébként hasznos lehet: [link]

2015. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1.5-2 órahossza??? :O Hát én azt nem szeressem...
2015. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vaginizmus, nézz utána.
2015. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!