Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek azokról a férfiakról, akik a 30-hoz közel sem vesztették még el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
szűz, szüzesség

2015. máj. 30. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Szegénykéim :(

19L

2015. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Legalább elvesztették. Jobb későn, mint soha.
2015. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja hogy 30-hoz közel SEM. Bocsi. Félreolvastam. Ha nem bűn rondák, akkor valszeg gyávák, vagy nem értenek a nők nyelvén.
2015. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Furcsa. Meg hát én is sajnálom őket, mert ennyi idősen már nem is valószínű hogy összejön nekik...

17L

2015. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú történet az ilyen
2015. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Furcsa,szomorú? Lehet ám segíteni is nekik,nem csak sajnálkozni,mert azzal semmire nem mennek.

Talán ha apróbb gesztusokkal segítenétek nekik,könnyebb lenne.És semmilyen szexuális meg hasonlókra nem kell itt gondolni,szimplán arra mondjuk,hogy barátként mellé állni és segíteni neki.Biztatni,kedvesnek lenni vele stb.

Ha tudnátok egy ilyen embernek mennyire jól esik már csak az is,hogyha egy nő rámosolyog...

Hasonló helyzetben vagyok sajnos,bár még nem múltam el 30,de ahogy kinéz a dolog,még akkor is az leszek.

Vagy ha legalább beszélgetnének,néha kedvesek lennének velem a nők,nekem már az is nagy előrelépés lenne,de mivel nem születtem helyesnek,így leginkább levegőnek néznek,kinevetnek,megaláznak... :/

24/F

2015. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Én elmúltam 30 és még nem vesztettem el. Lehet sajnálni. De csak miután háromig számolok, akkor kezdjétek a sajnálást: egy, kettő, három, most!
2015. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Az ember tényleg elsősorban sajnálatot érez, de csak mert én is tudom, milyen kétségbeesett tud lenni valaki. Én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet, de már akkor is úgy éreztem, hogy nekem soha nem lesz senkim. Gyanítom, ha nem találkoztam volna az azóta is legszuperebb barátnőmmel, nem is történt volna meg soha a dolog. :) Ő beszélt rá, hogy regisztráljak társkeresőn és igaza is volt, mert több randin is voltam és ott találtam férjet is. :D


Én azt mondom, ez egyáltalán nem ciki és senki ne adja fel! Tudom mit mondanak a társkeresőkről, de én csak ajánlani tudom. :)


25/N

2015. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

8-as.

Igen nőként ott is könnyű,mint mindenhol máshol.

De férfiként nem igazán,főleg ha nem jóképűnek születsz.De akkor meg élőben sem lesz gondja az embernek.

Szóval átlagos kinézetűként,jó öltözködéssel,adok is magamra stb., hát most már bőven túlléptem az 500 levelen,amit írtam és 1 sem válaszolt.Még csak választ sem kaptam,nemhogy bármi mást.Szóval nőként teljesen más ott,férfiként szerintem semmi értelme a társkeresőnek.

24/F

2015. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előző véleményét. Alapból egy normális, valahogy kinéző nő egyáltalán nem szorul a társkeresőre, mert ezerféle lehetősége van személyes ismerkedésre. Arról meg tényleg ne beszéljünk, hogy novellákra 3 szavas válaszokat nyögnek vissza, ha vissza is ír valaki. Tűt a szénakazalban effektus.
2015. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!