Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne menjek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne menjek el gyorsan?

Figyelt kérdés

Mostanában volt pár szexuális kalandom, de mindig nagyon gyors voltam, nem értem. Gyakorlom, hogy tovább bírjam, de amint nővel van dolgom, esélytelen.

Nem izgulom túl a dolgot, még sem értem mit tehetnék


2015. máj. 30. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi az a nagyon gyors?Percben kifejezve.
2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj.

Mikor már majdnem elmész akkor hagyd abba.

2015. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Scav ***** válasza:
100%
A gyakorlás jó, már az is segít. Idővel. De gyorsabb a folyamat, ha nővel is tudsz gyakorolni, akivel lehet együtt dolgozva, türelmesen tréningezni. Ahhoz meg nem árt egy stabil kapcsolat. Vagy elkötöd, de az elég illúzióromboló sok lánynak, bár most a szürke 50 árnyalata miatt lehet, hogy nem is lepi meg őket a kötözés. Max az, hogy nem őket kötözöd le :D
2015. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Scav ***** válasza:
100%
Miért van ez a homoszexualitás témakörben? :D
2015. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na az egy jó kérdés, mert heteroszexuálisba akartam tenni


Igyekszem gyakorolni, de kicsit elkeserítő a helyzet

2015. máj. 30. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!