Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyenlem magam. Olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem magam. Olyan lánnyal "kavarok" akinek barátja van. Mit csináljak? Hagyjam inkább az egészet?

Figyelt kérdés

Gondoltam megkérdezem nektek mi a véleményetek erről. Esetleg vannak-e tapasztalataitok ilyen téren.

Azt az elvet vallom, hogy az olyan lány akinek barátja van = tabu.

Viszont szeretem a lányt, és ő is boldogabb lenne velem.

Ezt nem mondta, de a szavaiból ezt vettem ki. Amúgy szájrapuszi, is simogatás volt eddig a legintimebb pillanatunk, viszont én megcsalásnak veszem ezt is.

Ja, és mielőtt elkezdenétek azt válaszolni, hogy kit érdekel hajts rá, gondoljatok bele ha a srác helyében lennétek. Én a helyében agyonverném engem.



2015. máj. 31. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a hármas. Beszélj a csajjal róla és ha nem tud lemondani a konkurensedről, mondj le te a lányról.
2015. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a te problémád hanem a lányé,te csak erősen érintett vagy az ügyben.Próbálj beszélni vele a dologról.
2015. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt ilyen lány, aki hozzám vonzódott meg én is hozzá, mégis megismerkedett egy sráccal, barátnői nyomására, és mivel rólam csak ő tudott, a barátnői meg erőltették rá a srácot, mert ugye X évvel idősebb, izmos (soroljam még? :D ) és hát ő vele feljebb érezhette magát a ranglistán.


Ő meg úgy volt vele, hogy féltékenyítésnek jó lesz a srác, majd én úgyis csinálok valamit... Csináltam is... leszartam :) Habár... a mai napig érzek még felé valamit, nem bánom, hogy otthagytam ahelyett, hogy magamhoz húztam volna, mert ha neki ez így ok, hogy más pasival próbál meg magához vonzani, akkor komoly gondok vannak az agyában.


Foglalt csaj számomra is tabu, de a féltékenység meg haragot, csalódást esetleg gyülöletet kelt bennem, semmi mást, nem is a srác felé, hanem a lány fel.


De igazából nem tudom, mikor ők összejöttek és közeledett felém, én elvből képes voltam őt lekoppintani habár tudtam hogy szívem szerint nem ezt szeretném, de barátja van... még akkor is ha csak féltékenyítés, de attól még a barátja. Nekem ilyen gondom nem volt, sose látta ezt rajtam se ő senki más, itthon elég volt kiborulni ez miatt...

2015. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a lány helyében szégyelném magam, hogy 2 férfi érzéseivel is "játszik". Azt hiszem döntenie kellene.
2015. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább a lánynak kellene szégyellnie magát....
2015. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 m_marko ***** válasza:
Nekem is volt hasonló. Én is ezt az elvet űzöm nagyjából..KIVÉVE: a palija nem adja meg amit megérdemel, leszarja a csajt, természetesnek veszi, hogy vele van, és a lány már csak azért kavar veled mert egyszerűen boldogtalan de összezavarodott. Ebben az esetben szerintem meghódíthatod.
2015. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja veled boldogabb lenne. Ez mekkora szánalma önámító duma. Szerinted melletted majd hűséges lesz?
2015. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!