Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek tetszik a szürke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik a szürke 50 árnyalata?

Figyelt kérdés

Valakit vonz az ilyen fajta szex?

Jó persze a külön szoba erre a célra az már túlzás :D


2015. máj. 31. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tehát az első kérdés, hogy a szadista, erőszakos, megalázós szex, amit a másik fél nem élvez tetszik-e. Erre a válasz nem. Mellékesen pedig megjegyezném, hogy ez nem BDSM.

A könyvet nem olvastam, de amennyit hallottam róla, egy rosszul megírt, nyálas, klisékkel és előítéletekkel teli termékmegjelenítéssor. A film pedig ugyan ez, csak azt még a középszerű alkotók hibái is terhelik.

2015. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát jah, meglepődnének sokan, ha olyan férfi várná őket, aki tudja mi az a BDSM, nem pedig a szürke ötven árnyalatát olvasta. :)
2015. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A BDSM enyhébb formái vonzanak, de a könyv számomra unalmas volt, nem is olvastam végig.
2015. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A lábfétises rész tetszik, a többi nem.
2015. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olvastam és láttam is, de nagyon nem tetszik.
2015. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!