Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a pasitok nyalás közben elkezdeni öklendezni? Rosszul esne? Vagy azt hinnétek, hogy csak muszájból csinálja?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Muszájból? Miért kezdene valaki öklendezni ok nélkül?

Miért esne jól? Ha meg beteszi és visít, az hogy esne?

2015. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel az már kiderült pár év alatt, hogy nem "muszájból" csinálja, hanem láthatóan elég lelkesen és saját kezdeményezésből, meg tisztálkodni is szoktam megfelelő módon, és ilyesmi eddig még soha nem fordult elő, valószínűleg azt gondolnám, hogy valami mástól lett hirtelen rosszul, mondjuk elrontotta a gyomrát.
2015. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezném,hogy mi a baj. Nem szeretek a barátom fejébe turkálni,azért van a szánk,hogy kommunikáljunk egymással.

A szexben meg szerintem nincs olyan amit muszájból kéne csinálnunk,szóval az esne rosszul,hogy nem közli velem,hogy mit akar csinálni meg mit nem.

2015. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem izgatna, és csak azért is jobban oda nyomnám a pi_námat.;)
2015. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!