Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem furcsa, hogy a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek sokkal több és változatosabb szexuális segédeszközöket gyártanak, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A gésagolyóktól kezdve a rezgős bugyikon át a sárkány meg kutyanyelv meg egyéb groteszk alakú műpéniszekig, ezerféle vibrátor, kétirányú felcsatolható műfas.z, stb. A férfiaknak meg ott a guminő meg műpunci. Most akkor kik is a szexuálisan túlfűtöttek?
2015. máj. 31. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de egy guminőn meg egy műpuncin kívül milyen játékszereknek venné hasznát egy pasi?
2015. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa. A nőknek gyártott játékok jó részét a férfiak is pont ugyanúgy használhatják, például a vibrátorok rezgése ugyanúgy élvezetes. És ha kedvük támad rá, a műpéniszeket vagy a gésagolyókat is tudják használni :D
2015. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a műpunci legalább megpróbál a női puncihoz hasonlítani. A nőknél meg ezerféle vibrátor és műpénisz (fémes, sárkánynyelv, kereszt alakú, stb), ami elég beteg fantáziára utal. Legalábbis férfiak számára még nem láttam mondjuk kutyapunci-utánzatot...nyilván nem is lenne rá kereslet.
2015. máj. 31. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát a fene tudja... nekem pont a műpunci bizarr. Olyankor a férfiak elképzelik, hogy egy puncit dugnak? ááá.

A vibrátoromról sose szoktam azt képzelni, hogy bármilyen féri testrész lenne, csak a rezgése érdekel :D

2015. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 A férfiaknak is csak az érzés kell, nem a műanyagra buknak
2015. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert férfiaknak ott a pite.
2015. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nőknek szerintem egyrészt talán valamivel könnyebb változatos kütyüket tervezni.


Másrészt, tudod hogy vélekedik az emberek többsége: ha egy pasi fekteti meg sorra a csajokat, az menő és irigylésre méltó, sikerként kell elkönyvelni, ha egy lány bújik ugyanannyi pasival ágyba, az egy ronda ribizli, és elítélendő.


Szóval ez sok fantáziadús játékszer abban is segíthet, hogy sikerüljön jó erkölcsünket megőrizni. (Na jó, ez csak vicc volt. :-)

2015. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A vibrátorokat nem csak nők használhatják ;) Sőt az anális vibrátorokkal inkább a pasikat célozzák meg.

Ha polipcsápra vagy Hulk vibrire vágysz vegyél egyet.

2015. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban jogos a kérdés. Viszont egy férfi könnyebb módon kielégíthető mint egy nő. Egy nő teste viszont sokkal könnyebben befogad pl. anál dildókat, vibriket, eszközöket. Egy pasinak pl. ott a prosztata ami határt szab méretben stb. A nők amúgy is izlésesebben válogatnak, szeretik az izgalmas érdekes dolgokat és többen vannak vásárolni szexshopokban is mint a férfiak.
2016. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!