Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nocsabasz pasit elutasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nocsabasz pasit elutasit egy no akkor az a pasi meg jobban fog teperni a noert, hogy agyba vigye?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, eszében sem lesz teperni annál a nőnél, mert hidegen hagyja az elutasítás.

Megvonja a vállát, majd keres 1 könnyebben megszerezhető nőt.

2015. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat pedig nem 1 olyat ismerek aki jobban tepert aztan...es azota kapcsolatban vannak.
2015. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2, az lehet, hogy előfordult olyan amit írtál, de az a srác soha nem volt igazi nőcsábász.

Az igazi nőcsábászok hideg fejjel, érzelem nélkül csábítják el "áldozataikat", és eszükben sincs beleszeretni egyik szeretőjükbe se.

Ja, és miután minden téren "kifosztották" áldozatukat, nagyon könnyen túllépnek rajtuk.

Tudod, náluk a könnyen jött, könnyen ment mondás alapszabály.

2015. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Keres másik nőt. Ehhez még nőcsábásznak se kell lenni, csak okosnak.
2015. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont egy ilyen szituban vagyok. Megismertem valakit húsvétkor, és nagyon hamar korrekt módon az értésemre adta, hogy csak a szex érdekli semmi más. Én pedig nem vágyom erre. Engem nagyon érdekelne, mint ember, mint férfi, de ő nem akar mást. Felfogtam. De azóta is próbálkozik. Továbbra sem hiteget, viszont az ostrom egyre intenzívebb. Szerintem nincs hozzá szokva, hogy nemet mondanak neki.

Ettől függetlenül nincsenek illúzióim, biztos vagyok benne, hogy ő közben éli az életet és ki tudja, hány nővel volt azóta. És abban is biztos vagyok, hogy ha még is beadnám a derekam, akkor sem történne változás. Ő ilyen típus. Ez az én pechem :)


26N

2015. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!