Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy nagyon kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon kellemetlen problemám, ami tönkreteszi a szexuális életem, járt már valaki hasonló cipőben? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit szeretek és tényleg nagyon csinos, pici cicikkel, de igazából még az is tetszik. A baj az, hogy egyszerűen nem áll fel! Egyszer kétszer csak rövidebb időre, de ezzel nem lehet akciózni és nem értem miért.. oké lestresszel a sok meló meg néha a családom, de ez nagyon igy nagyon idegesít. Félek, hogy minél tovább fennáll ez a probléma annál valószínűbb, hogy elveszítem a barátnőm. Kérlek segítsetek!

F/21



2015. máj. 31. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fogod elvesziteni. A megoldas az lenne ha megprobalnal kevesebbet stresszelni. Menjetek el kettesben 3-4 napra a baratnoddel valahova ,gyogyfurdobe ilyesmi ahol kicsit lenyugodhattok es elengedhetitek magatok :)

18/L

2015. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fuh köszi, megnyugtató, hogy nem a melegezés jött egyből, de az a baj, hogy vendéglátásban dolgozom, ahol most jön csak a durva szezon. Egyszerűen nem tudok kikapcsolni.
2015. máj. 31. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a stressz csak felállítja... ha stresszes vagyok barátnőmmel vezetem le az ágyban, és olyankor sokkal jobb a szex. Nem igazán értem hogy tudsz nem merev lenni. Nekem még sose sikerült, elég csak a barátnőmet meglátni sokszor és már áll is a cerka, nem kell levetkőznie vagy valami...


és neki is pici cicije van, szerencsére, mert egyben a kedvencem is :)

2015. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 ez baromság!

A stressz bizonyítottan rontja a potenciált és okozhat merevedési gondokat!

Nálad más miatt áll be, nem a stressz miatt!


Kérdező: Ha korábban nem volt vele probléma, akkor érdemes lenne egy szakembert felkeresni, írjon gyógyszert és majd az helyre tesz.

2015. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#4 pontosan milyen szakemberhez forduljak? Pszichológus vagy urológus?

2015. máj. 31. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, menj el orvoshoz, aki először megnézi, hogy nincs-e valami szervi baj, elküld vérvételre stb.

Ha minden oké, akkor felír gyógyszert, ami használni fog.


Urológushoz, azon belül ha lehet andrológushoz menj.

2015. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van-e reggeli merevedésed? Ha igen, akkor nem szervi a baj, tehát az urológus nem segíthet.

A legtöbb esetben amúgy is nem szervi eredetű. Igenis a stressz nagyon erősen befolyásolja.

2015. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es, ha stresszes vagyok, akkor mindig ha észreveszi rajtam a barátnőm megyünk az ágyba.


És nem csak megnyugtat, hanem olyan mint egy veszekedés utáni szex...

2015. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!