Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy minden zene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden zene valami szexről vagy szerelemről szól? Ennyire szexcentrikus lenne a társadalmunk? Vagy bennem van a hiba hogy nekem nem jönnek be ezek a zenék? Inkább anime meg mese openingeket szeretek.

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden zene? Hol élsz te?
2015. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a marketingesek szerint szexszel mindent el lehet adni. és van egy réteg, akiknek tényleg. a férfiakat könnyű táncba vinni, ezért bombáznak is minket rendesen a szexista szennyel. a nők meg szerintük romantikára, szerelemre vágynak
2015. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ja... Engem is eléggé tud zavarni, de leginkáb az ilyen 200 000 000 nézettséggel/halgatotsággal renelkező pop számoknál van ez így. Vagy legalábbis a kevésbé ismert előadók van hogy, megtudják oldani ízlésesen, mondhatni művészien. :) Még szerencse, hogy senki nem erőltet ránk semmilyen zeni stílust.
2015. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Erős túlzás...
2015. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre én is felfigyeltem. Ez foglalkoztatja magukat a zenészeket is, ezért ezt dolgozzák fel zenéikben. A szex minden embert foglalkoztat, meg a másik nem, a szerelem, és ez a művészetbe is szinte mindig bekerül, a párkapcsolatok, egyebek.

Engem is zavar, mert nem vagyok túl szerencsés párkapcsolat téren, és állandóan azt hallgatni a zenékben is, hogy ki kivel bújt ágyba, hogyan csókolta meg, hogyan repült a fellegekbe, eléggé lehangoló. Ezért persze nem a zene a hibás, aki emberek millióit melankóliába húzza, ezáltal munkára való képességüket is csökkenti. Mert miért is lenne hibás? A drága Edda, akiknek van pofájuk művészetnek nevezni azt, ha kimondják, hogy "testem forró, odabújok melléd az ágyban". Ez nem művészet, ezt bárki meg tudja fogalmazni.


Szóval igen, a zene jelentős része meglehetősen destruktív a társadalomra nézve. Lefogadom, sokan azért lettek öngyilkosok, mert nem tudtak párkapcsolatot kialakítani, de a zenékben azt nyomatták nekik állandóan, hoyg milyen jó a csók, milyen jó a fellegekben járni kézenfogva, dugni, és a többi, és a többi.


A komoly zene nem ilyen, és igényesebb is, van fogalmuk a többszólamúságról, a zene kidolgozottságról, hallgasd azt inkább, vagy igényes könnyűzenét!

2015. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem azért zavar mert maga a szex annyira nem érdekel. Nem az életem fő pontja. Van más sokkal jobb hobbim is. Pl sport rajzolás éneklés barátokkal kirándulás stb. És nagyon zavar hogy úgy érzem hogy még akarják nekem mindenhonnan mondani hogy mi kell hogy érdekeljen. Nekem van saját egyéni véleményem szemelyisegem. És nem akarok folyamatosan mások partner és szex problémáiról zeneszamokat hallgatni.
2015. jún. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!