Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

huszon éves lány vagyok, volt barátom mindjárt 30.

szakított velem még februárban, azt mondta: nem érzi azt amit kellene.

oké, elfogadtam, hisz nem lehet ráerőltetni senkire sem az érzéseket, az vagy van, vagy nincs.

lett neki rögtön utána egy barátnője, ( szerintem már a kapcsolatunk vége felé megvolt neki..)

sose csaltam meg, segítettem mindenben neki, de csúnyán ki lettem használva.. mindegy is..

lényeg, hogy most rám írt, ennyit: jól vagy?


minek ír rám.. ennyi idő után (3 hónap) mikor már kezdtem feldolgozni a szakításunkat, most újabb sebet ejt az üzenetével..


hazudjak?.. mondjam, hogy jól vagyok. és pont.

vagy mondjak igazat, hogy szarul vagyok azóta is miatta... ami persze nem foglalkoztatja, meg ha érdekelné is, mit tudna tenni?.. semmit...



2015. jún. 2. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondhatod az igazat, meg azt, hogy most nem akarsz beszélni vele. Én ezt tenném.
2015. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hazudj, mutasd meg neki, hogy van utána is élet. Sosem értettem az ilyeneket, miért jó nekik, hogy egyszerre két nőt tart, és csalja az egyiket... Ha nem megy, mondja meg, és szakítsanak, de ne közben keressen mást...


21F

2015. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy exem, akivel egy éve szakítottunk, pont a mai nap egy éve, majd fél éven át hazudozott nekem a szakítás után hogy ő milyen jól van, meg mennyire jó stabil a kapcsolata, miközben tudtam, hogy kvázi fa.szról fa.szra jár. Tehát, két oldala van a dolognak, de szerintem ezek után nem mutass gyengeséget.
2015. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En hazudnek es elmondanam neki hogy jol vagyok. Es ha igazan ismer akkor ugyis fogja erezni hogy nem vagy tul jol
2015. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem válaszolnál semmit,szerintem ebben az esetben ez nem bunkóság.Felejteni akarsz.
2015. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!