Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tevő legyek a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek a párommal?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves nő vagyok, a párom szintén ennyi idős. Tegnap voltunk együtt először, és kicsit lehangolt amit tapasztaltam. Odaadó és figyelmes volt, nagyon figyelt rá hogy nekem jó legyen, kényeztetni is próbált de a szerszáma nem valami nagy.. Nem voltam sok pasival de olyan 14 cm re saccolom, és 4cm nél az átmérője sem nagyobb. Nem.tudom mi tévő legyek, nem tudtam élvezni a szexet.
2015. jún. 2. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha először voltatok együtt akkor még nem kell aggódnod, gyakoroljatok többször.

Mondd el neki mit élvezel, hogy szereted csinálni, beszéljetek a dologról teljesen őszintén, hiszen mindkettőtök érdeke. :)

2015. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele es valtoztassatok vmit. Ha nem megy akkor nincs mas...
2015. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress másikat,nem lesz nagyobb neki! Ha neked ez nem jó,akkor keress mást!
2015. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy a méret miatt?


Csak mert én túl vagyok egy szülésen, rendszeres nemi életet élek, magasan fekvő méhszájam van, könnyen is tágulok, gyorsan, rendesen nedvesedek... és a vibrim pont ekkora. És full izgalmi állapotban is teljesen kitölt...

2015. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

valszeg rosszul saccolod,mert 14 cm nem kicsi....


szerintem 8-10 között lehet inkább


a kisp*csűek általában nagyon odaadóak és jól tudnak nyalni és szeretetet tudnak adni! gondold meg.

2015. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

használnia kellene tudnia :)


És mivel a leírásod alapján te tűnsz jóval tapasztaltabbnak: neked kell megtanítanod. ha szeretettel tanítod, nagyon hamar nagyon ügyes és odaadó kielégítőd lesz.


Tudom ,hogy nem olyn jó érzés most, hogy neked kell kérned meg utasítanod, de ő abból kiindulva, hogy odaadó volt annál az alkalomnál, amit meséltél, biztosan azon van ,hogy kielégítsen.


A 14 centi bőven elég. Csak ügyesebben kell használni. Szóval visszatérve: türelmesen tanítsad. mondd hogy mikor jó, és mondd ,hogy próbálkozzon más irányokból döfködni , hogy jó részét dörzsölje a hüvelyednek.. a ritmusban is segíthetsz neki. Ha pl felerősíted a reakcióid, akkor jóbban érzékeli, hogy mikor okoz örömöt, és ha nem teljesen IQ nuku akkor megérti ,hogy azt kell csinálnia, amire farokmerevítően erotikusan reagálsz.


ÉS!!! itt jön a lényeg:


Egy 5-10 szex után úgy fog kielégíteni MAGÁTÓL a tőled tanult technikának és odaadó szerelmének köszönhetően, mint ahogy eddigi egyik bikád sem soha :)


Felnőttek vagytok, beleviheted MINDEN mocsokba :)


Ja és ez a méret megfelelő az análhoz pl. nekem is ekkora van... talán 2 centivel hosszabb, de a nőm pl orbitális orgazmusokat él át a hüveléyben, mikor fenékbe dugom.

win-win. jobban élvezi, mint a normált, és én is mert mocskos dolog.


Ha végkép nem megy, akkor is be lehet vonni játékot stb.


Ha pedig végképp-végképp nem megy akkor dobd gyorsan ,hogy minél kisebb fájdalom legyen a dologban. de mindneképpen adnék neki egy kis időt, és türelmet

2015. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: rosszul saccolod tényleg... igaza van az egyik előttem szólónak.

a hüvelyed kb16 centi hosszú. szóval a hosszabbat ha tövig lökik már nem túl kellemes alapvetően....

a négy centi átmérőt is rosszul saccolod. az elég vastag f***sz. az átmérő az nem a kerület... rajzolj egy négy centi vastag 14 centi hosszú kukit. az nem pici.


szóval neki ja olyan 8-10 lehet 2 centis átmérővel: ami a pici kuki jellemző mérete, és még van ennél lejjebb is, de tény ,hogy ez már kicsi.

2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
msot rajzotlam egyet :D 4 centi átmérő az már az átlagon felülien nagy farkak mérete... tuti messze nincs akkora neki, ha kicsinek találod.
2015. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pedig nem a méretével van a baj

nem tud kielégíteni, ennyi

2015. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. 14 biztosan van neki, es ha 4nem is de 3,5 cm átmérő megvan. Tapasztalatlan egy kicsit az igaz
2015. jún. 2. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!