Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kis mérettel van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kis mérettel van értelme felkeresni egy fizetős nőt vagy az is a pofámba röhögne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátomé akkor volt mint a hüvelyk ujjam, mégsem éreztem soha, hogy kevés lenne.
2015. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel a mérettel, ne szégyelld. A volt barátomnak is 13 cm és nagyon jó volt vele.
2015. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Örülök. A volt barátnőmmel sem ebből volt probléma. Úgy látszik ahányan vagyunk itt annyi félék.
2015. jún. 3. 17:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

", amire sokan úgy reagáltak ezen a felületen, hogy a kisgyerekeknek van annyi, ezért lett kisebbrendűségi érzésem."


Most komolyan te az ide írkáló faxt még nem látott szűz tinip..csák, volt faszik által méretileg hülyére vett idióta luvnyák és pár trollkodó hülyegyerek miatt lettél kisebbségi komplexusos?

2015. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem csak emiatt. Annak idején amikor nagyon el szerettem volna már veszíteni a szüzességemet, akkor kért néhány lány interneten keresztül képet a nemi szervemről. Küldtem és amit válaszként visszakaptam az nem volt túl pozitív. Van aki felajánlotta, hogy 20000 forintért orális szexet csinál nekem. Ekkor fordult fel a gyomron a nőktől. Az is igaz ugyan, hogy nem lehet tudni kik írogatnak ide. Akár férfiak is szórakozhatnak.
2015. jún. 3. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!