Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert lepodik meg, vagy akad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lepodik meg, vagy akad ki azon egy csomo ember, hogy meg szuz vagyok 22 evesen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert már olyan világot élünk hogy 15 évesen abortuszra járnak.
2015. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Epp ez az, attol meg, hogy lassan ez az atlag, ez akkor sem normalis
2015. jún. 4. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is meglepődnék ha valamelyik ismerősöm 22 évesen szűz lenne,de nem érdekelne. Azért lepődnék meg,mert úgy gondolom,hogy 22 évesen már bőven élnek nemi életet az emberek,van aki már az egyéjszakás kalandján is túl van,de ettől függetlenül azt is normálisnak tartom ,hogy például te még szűz vagy. Ha neked így jó hát legyen :D
2015. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem szobatársaim lepődtek meg azon, hogy bika vagyok, mert ők is azok:D
2015. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nekem meglepődnek mert szűz vagyok és elmúltam harminc éves. Pedig már nagyon akarok egy nőt. Nő kérdezte tőlem neked miért nincs barátnőd, nem vagy csúnya. De sajnos szép sem és semmim sincs. Na ez nem kell egy nőnek sem. A nőknél nagyon magas a mérce. Nyomulok én minden nőre. Randi is össze össze jön egy fél évbe egyszer de semmi több. Azon szoktam elborzadni amikor egy közel 120 kilós 165cm lány szemüveggel, teljesen kiálló fogakkal egy randin fitymálva néz és azt mondja: még egy kocsid sincs? Neki az az alap. És sorolja mi az alap neki az együtt járásnak. Az hogy én csak szeretni akarok vagy szeretkezni az egy lányt nem érdekel.
2015. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha így becsmérled azt a nőt, aki alacsony volt és kövér.... akkor minek randiztál vele? :D


Azért, mert a társadalmi norma szerint egy lánynak 13 évesen kell elveszítenie a szüzességét, először análisan, utána jöhet punciba is.


Légy rá büszke, hogy Te nem tartozol a társadalmi normába. Nem kell minden lánynak r_bancnak lennie :)

2015. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi vagy, férfi vagy nő?
2015. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hoppá, igaza van az utolsónak. :D

Én automatikusan lányra tippeltem, de ha fiú vagy, akkor sem gond ez!

2015. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#1: 15? Már a 13 is normális...
2015. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 avanzsáló válasza:
Ne már! Ezt most komolyan mondod??? Nem hiszem el.
2015. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!