Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy egy 50es pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy 50es pasi nagyon aktív szexuálisan, és minden nap csinálja is?

Figyelt kérdés
Fiatal barátnője van,már egy csóktól is feláll neki és állandóan dugna mint a tinédzerek!
2015. jún. 5. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a volt tanárom. :D
2015. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm dettó :D Bár nem tudom, hogy mennyitől áll fel a farka, de ugyanúgy fiatal barátnője van, és már 50-en felül van :D
2015. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy ebben a korban nem normális az ilyen szintű aktivitás, de akkor én 30 év múlva nem akarok a normálisok közé tartozni, az biztos.
2015. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
a fiatalság 1-ik titka!
2015. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2015. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár te lennél a férjem!
2015. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen teljesen megtudom erősíteni,én is ilyen vagyok. 51-éves teljesen sportos és brutál potens,nem egyedi az eset egyáltalán.
2020. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!