Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves fiú létemre szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú létemre szűz vagyok, ez mennyire ciki? Létezhet még olyan nő aki nem hagy ott ha ez kiderül?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Sok nőt még izgat is, hogy ő vezethet be ebbe a dologba, és nem mentél át 40 csajon előtte.

Miért nem volt eddig senkid?

2015. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
En kinevetnelek. 15/N
2015. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

# 2


Az Akasha krónika szerint te nem 15 éves vagy, és még csak nem is nőnemű.

2015. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
Cikinek nem ciki, esetleg kellemetlen...ha eddig nem nagyon tetszettél a nőknek semmi jóra ne számíts. Gondolom ronda srác vagy. Kőkemény meló lesz így becsajozni.
2015. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van olyan nő akinek bejön, bár elég fura, hogy még nem voltál...én máár voltam 24éves szűzz fiúval is... nem az izgatott, hogy az.főleg hogy akkor derült ki :D
2015. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem sem hagyott ott az akkori barátnőm, szóval igen.
2015. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is 20 körül vesztettem el, pedig lett volna esélyem korábban is, csak hát elég gátlásos fiú voltam, de úgy érzem, h ezt sikerült legyőznöm, most már megragadok minden lehetőséget, h gyakoroljam eme tevékenységet. :)

Hát én azt javaslom, h ne mondd el a csajoknak, próbáld ki, és utána, ha tényleg szeret, akkor vele marad egy ilyen kis kamu után is, de nagyobb az esélye annak, h utána vége lesz, mert ugye elhallgattál egy ilyen "hatalmas" dolgot, h legyen esélyed az adott csajnál. De ha nem hallgatod el, akkor meg lecsökkented az esélyed 50% alá rendesen, szóval a választás a te kezedben van.

2015. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen veszítettem el a szüzességemet, és én is fiú vagyok, szóval az ilyesmi miatt ne fájjon a fejed egy percig sem. Utólag az bántott engem, hogy ennyi időn keresztül frusztrált ez a dolog, úgy mint most téged. Te ne kövesd el ezt a hibát. Nem olyan nagy dolog elveszíteni. Sok olyan lány van aki még örülne is neki, ha vele veszted el. :)
2015. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi gond, nem ezen bukik egy kapcsolat, nyugi! 24n
2015. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!