Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kapom meg a cuki lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapom meg a cuki lányt?

Figyelt kérdés
Nem igaz már hogy tud éveken át leszarni! Ráadásul úgy hogy magányos! Ennyire nem adja le a külső igényeit még akkor se ha így eltelik neki is a fiatalsága? Nem akarok rá erőltetni semmit! Csak hogy ismerjen meg normálisan! Mert szerintem egy barátnője vagy családtagja dumálta te a kis fejét hogy nekem ne adjon lehetőséget!
2015. jún. 7. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem azt se tudja hogy te mit is szeretnél
2015. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nagyon is tudja... csak elutasít. Indok nélkül. Biztos kövérnek tart mert nem olyan vagyok mint az osztálytársai voltak ilyen csont 65 kilósak. Én még korábbi gyerek vagyok ez a 6 év is sok eltérést mutat.
2015. jún. 7. 14:42
 3/17 HUN_Sector ***** válasza:

Figyelj. Ha nincs meg a kémia, akkor te mindig csak egy haver srác maradsz neki, akkor is, ha a fejed tetejére állsz.

Az csak az amerikai lávsztory filmekben van, hogy megismeri a lényed és beléd zúg.


Átlagos esetben: Ha nincs meg a testi vonzalom a részéről, lehetsz bármilyen jó arc, nem fog beléd esni.

2015. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Missi_Key ***** válasza:

és te miért nem akarod inkább a 60 éves szomszéd irma nénit megdugni.

okos, nagy az élettapasztalata, kedves, mindenkinek sütit ad...miért nem adsz neki egy esélyt...csak mert kicsit ráncosabb mint az osztálytársaid voltak?

2015. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
19 éves én 26. Még nem az idősek otthonában nyaralok! :D Szóval szar hasonlatod!
2015. jún. 7. 15:29
 6/17 Missi_Key ***** válasza:
100%

nem szar a hasonlatom, csak anyira sötét vagy hogy nem fogod fel a lényeget..

akkor próbálom kicsit szájbarágósabban.

ő is egy emberi lény attól még hogy XX kromo-bocs ez bonyi akkor máshogy


szóval. attól még hogy lány, lehetnek neki is önálló döntései. ő úgy döntött nem akar veled szexelni. hihetetlen de egy lány is dönthet így. nem kíván téged, és nem körülötted forog a világ -igen tudom ezt most nehéz megemészteni- de nhem körülötted forog, és egy lánynak sem muszály bárkivel lefeküdnie, csak mert magányos.


ha még ezt se érted akkor még tömörebben.

nem kellesz neki, tipli van.

2015. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki, nem tudsz mit csinálni
2015. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem megdugni akarom csak! Akkor nem várnék rá mint egy pap éveken át! Azt szeretném hogy az enyém legyen!
2015. jún. 7. 16:06
 9/17 Missi_Key ***** válasza:

-.-

retardáltabb vagy mint azt feltételezni mertem.

2015. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Haha köszi!


Akik elítélik a másikat ilyen egyszerűen, azok között vannak a legproblémásabb emberek.

2015. jún. 7. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!