Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétség két szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség két szexpartnert tartani egyszerre?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Már lassan egy éve találkozgatok egy sráccal, ő szerelmes belém, de én nem,szóval meg van beszélve,hogy csak szex van köztünk. Viszont elég ritkán találkozunk, így képbe került egy másik srác is, akivel szintén csak szexkapcsolat van.

Nem tudnak egymásról.


2015. jún. 7. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Aaaaaaaz igen.


Amúgy elvileg nem. De nem sértődhetsz meg, ha egyesek azt mondják rád, hogy ribi.

2015. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nem szeretnél egy harmadikat is?
2015. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 RRR ***** válasza:

dehogy

egészségedre

2015. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én ilyen formába nem mennék bele,bár én a párommal megbeszéltem,hogy amint más lánnyal is együtt lesz szóljon azonnal. Szerintem így a tiszta,főleg,hogy tudod,hogy szerelmes beléd a srác,én így bele se mentem volna a dologba,de te tudod.

Amúgy igen,szerintem szemétség.

2015. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#4

Miért szemétség? Mindkét sráccal csak szexkapcsolat van, egyikükkel sem jár.

2015. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen szemétség! Attol hogy összejártok ez még szexKAPCSOLAT! Szoval undorito vagy mivel közölnöd kéne vele hogy igen mással is keffentek nem csak veled. Mert a szexkapcsolat lényege elvileg az is hogy tiszteljük a másikat és elmondjuk neki hogy ha valaki más képbe kerül(még ha csak d u g ásra is) nemibetegség meg ilyenek miatt is illene. Nem tudom neked hogy tetszene ha közben más lányt is megkettyintene utána téged és elkapnál vmit :)

21l

2015. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló!


Attól még,hogy néha összejárunk, nem azt jelenti,hogy kiöntjük egymásnak a szívünket is. Én sem tudom róla,hogy van-e másik csaj,akivel összejár. A betegségtől pedig nem tartok,mivel ez nem egy stabil párkapcsolat, ezért nyilván óvszerrel védekezünk is.

2015. jún. 7. 19:55
 8/18 anonim ***** válasza:

#5:

4-es vagyok,én azért tartom szemétségnek,mert nálam egy szexkapcsolatnak is alapja a bizalom és a tisztelet. Vagyis ha mással is szexkapcsolatot létesítek akkor tájékoztatom a társam erről,és ezt fordítva ugyan úgy elvárom. Biztos mindenkinél máshogy működnek ezek a kapcsolatok. Én jó ideje benne vagyok egybe,és ez úgy működik,hogy az elején letisztáztuk a szabályokat és nincs gubanc.

Attól,hogy valakivel csak szexelni járok össze és nem táplálok mély érzéseket iránta,nem vagyok belé szerelmes attól,mint embert megbecsülöm. Máskülönben a szex se működne részemről.

2015. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kislány nem kell egy harmadik? 26 vagyok és szerelmes egy lányba akit nem kaphatok meg soha! De a nemi vágy hatalmas, jókat dughatnánk érzelmek nélkül!


Budapest feltétel.

2015. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dehogy az! Nem jártok ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod szerinted egy fiunek lenne ugyan már, érzed magad jól és tartsd titokba ;) ők csak pasik :P
2015. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!