Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha egy lány smink mániás?

Figyelt kérdés

Pont most néztem egy videót, vagyis csak beletekertem ebbe:

https://www.youtube.com/watch?v=HEfH6zzStl4


Titeket ez zavarna? Hiszen ez nem két forint, nem is egészséges és a bőrnek sem tesz jót szerintem. Nektek mi a véleményetek a (sok) sminkről?


2015. jún. 7. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A természetesség híve vagyok, engem zavarna.
2015. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=OYpwAtnywTk EZT nézd nagyon kemény, az elején a csaj meg ami lesz utána rá 2 percre *-*
2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: hát szerintem az elején sokkal jobban néz ki (de kinek mi)
2015. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez azzal jár, h állandóan keni magát, akár kizáró ok. 27F
2015. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es! Jenna egyébként is nagyon szép. Az a videó pont erre lett kihegyezve, hogy mekkorát alakul. De egyébként a sminkje ott nem túl jó, szóval nekem is jobban tetszik az elején.


Egyébként én nem szeretem a sminket, de valakinek van rá szüksége. Ha nem vagy 40 éves alkoholista, akkor neked valeszeg nincs rá szükséged..

2015. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyám...

A sminkes szarjainak a háromnegyede bele fog száradni a tubusába, mert halál biztos, hogy nem használja mindegyiket minden nap.

Mások éheznek, de ez a csaj a NARS, NAKED, MAC és egyéb ilyen cicababa márkák armadáját halmozta fel magánál, csak, hogy olyan mű csaj legyen, akire meg Barbie is féltékeny lenne.

Arról ne is beszéljünk, hogy az arca 40 évesen úgy fog kinézni, mint drága nagyanyám feneke...

2015. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:
Túl sokat mostam én már az alapozót,a fekete pólóimból,igen.
2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a sminkeket, de ez durva. Az imádatom kimerül annyiban hogy van egy alapozóm (évente 5x ha használom), egy BB krémem (heti 4-5x), egy szempillaspirálom (heti 5-6), egy korrektorom (heti 2-3) meg egy darab rúzsom (csak bulikba). Ez is soknak számít? Érdekelne pasik véleménye!:))

L

2015. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, inkább legyen több a kelleténél mint semmi.
2015. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!