Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan csaj, aki jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj, aki jobban élvezi az anált mint a sima szexet?

Figyelt kérdés
Mennyire ritka ez?

2015. jún. 8. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem jött válasz, úgy látom nagyon :D
2015. jún. 8. 18:04
 2/4 Joe.38 ***** válasza:
25%
Letezik. De baromi ritka. En kettóvel taĺalkoztam. Deklaráltan popi élvezők voltak. Ki is mondtám. Egyik mindenféle elózetes erőlködés nélkül maga hozta fel , hogy jobban. De hat ezer nőből kettővel találkoztam. Ebből arányt nem.lehet levonni. Sok milliárdan vagyunk. Tehat biztos letezik meg sok.De vannak olyan nők akik nem feministák. Azaz ismerik kötelességüket is nem csak jogaikat. Itt mere lehet gondolni. A jogokkal túl ruházott nyugat USA vagy Europa nem ide tartozik . Itt a nóknek a jog elvesztve elhagyva kultúrankat tradicionkat biztositja , hogy nem kell kötelességüknek megfelelni. Sőt azt egyenesen utasítsák el mert a nőnek sajat szerepe " lealacsonyító" .
2015. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

... Arról, hogy egy nő mit élvez és mit nem a saját teste, elméje dönt, nem pedig a jogai te ostoba majom!

Minek kell ezt a rohadt feminizmust mindenhol felhozni? Ha nő fóbiád van, menj és kezeltesd magad egy szakemberrel, ne itt nyomasd a fasságaidat, amik általában nem is a kérdésről szólnak.


Most én leszek a napi prűd, feminista senkiházi, mert én nem tudok elélvezni análisan, sőt, nem jött be. De vannak, akik el tudnak élvezni, ha ennyire nem akarod punciba rakni, keress egyet, itt gyakorin is vannak ilyenek. Vagy keress egy búzit. Látod, náluk fel se merül, hogy néha punciba rakd.

2015. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van.

[link]

2015. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!