Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen az orgazmus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az orgazmus? Részletesen légyszi

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egész sokféle lehet, attól függ milyen pózban és milyen élethelyzetben és mivel/kivel csinálod... de alapvetően egy lassan robbanó bomba :)
2015. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elkezd dugni egyre jobban elvezem a vegen meg nagyon intenziven robban ki, ilyenkor legtobbszor azt se tudom hol vagyok, remegek, sikoltozok stb, es utana vagy 5-10 percig nagyon erzekeny lesz a puncim, nagyjabol ilyen.
2015. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelei: elönti az altestedet a forróság, és olyan érzésed van, mintha valami "alagútban" lennél, és ha drasztiksu dolog nem történik, a párod nem változtat a mozgásán, stb. akkor érzed, hogy "jön, jön, jön" és aztán "robban", majd "hullámzik" egy darabig. Nekem ilyesmi. HA erős, akkor nem csak az altestedben, hanem az egész testedben, netán lelkedben érzed. :)
2015. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem vagyok lány de bebizonyították a kutatók, hogy halál pontosan ugyanaz az inger váltódik ki a férfiba is mint a nőbe
2015. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legjobb:)
2015. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!