Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak ezen kiakadva a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezen kiakadva a pasik?

Figyelt kérdés

Én magam is fiú vagyok. Szóval azt veszem észre hogy amikor a lányok attól teszik függővé hogy lesz e randi egy fiúval,hogy az hány kiló! 3

Ezen megszoktak sértödve férfi társaim. De miért? Ha személyesen nyumol egy csaj csak neten pl tinder. Az összes duci lányon elapozok. Szóba se jöhet dagi. Gondolom a nők is így vannak velünk!


Jó oké néha már túlzásba esnek mikor hangoztatják hogy egy 180 magas férfi 80 kilósan elhízott. És a 60 kiló a normál. Ami valljuk be szemétség mert keresünknek van olyan adotsaga.


2015. jún. 9. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiúkat ugyanúgy bántja, ha valaki azt mondja rá, hogy nem túl helyes vagy túlsúlyos, akárcsak a lányokat. De a túlsúly ellen bőven lehet tenni, szóval felesleges sírni, hogy nem mennek el a csajok dagadtakkal randizni...
2015. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aki ilyenen megsértődik az egy p*csa :D én 21/F 184 cm / 80 kiló vagyok életemben nem voltam elhízott ,ez baromság, de nem mindegy miből van az a 80 kiló...én sportos vagyok, de pl volt edzőtársam pár centivel magasabb ugyan annyi kiló és szó szerint kivolt gyúrva mint földes út :D azt hogy elhízott vagy, vagy sem azt csak a testzsír százalék mondja meg, ami nem BMI.
2015. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, amikor én is elmondom, hogy 90 kiló vagyok megdöbbennek és azt mondják, hogy hú az nagyon sok meg hát akkor te kövér vagy nem? aztán mondom, hogy nem kövér vagyok, csak 10 éve jégkorongozok, utána már máshogy néznek...
2015. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még kicsit (!) mackós, aputestűnek is jobb lenni, mint vékony is görcsnek. Annál antiférfiasabbat elképzelni se tudok, mint amikor meglátok egy ilyen sörösüveg-vállú, girlfriend-jeanst viselő, emós, mittudoménilyes nyikhaj senkit. Akkor mindig két dolog jut eszembe: az egyik az, hogy nagyon elkéne ide a sorkatonaság, de valami spártai rendszerben, a másik meg az, hogy milyen vicces lenne ezt a legénykét feldobni a fa tetejére :D
2015. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 marha jót nevettem most :DD
2015. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaja 4-es.

Te mackós vagy, persze.

2015. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, én hetente 4x kondizok, bocs... nem nyert
2015. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi nem nyert bmeg? Az egész megnyilvánulásodból süt a frusztráció és az irigység. Csak mem az a baj, hogy az általad leszólt srácok jobb csajokat szednek össze. Vagy hogy egyáltalán összeszednek valakit.
2015. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, 15 éves korom óta mindig volt nőm, és mindig kifejezetten jók. Nem vagyok irigy senkire, csak kiröhögöm a nyeszlett gilisztákat.
2015. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért röhögöd ki őket? Ártott neked azzal, hogy szavaiddal élve nyeszlett? Aki ok nélkül ba..tat másokat az önmagával nincs kibékülve. Te az a fajta farok vagy, aki halálra szivattak a nagyobb fiúk, ezért konditerembe jártál, hogy majd jól megfizess a régi sérelmekért. Egy kiegyensúlyozott, elégedett ember nem röhög ki és nem bánt másokat.
2015. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!