Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kiprobálnátok a 3-mast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kiprobálnátok a 3-mast ha igen akkor milyen felállásban?

Figyelt kérdés
Lányok kiprobálnád a 3-mast?Kiváncsi vagy?Volt már részed benne?Ha igen akkor milyen feállásban?2nő 1 pasi?2 pasi s te?kor?

2015. jún. 10. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Nővel soha nem csinàlnàm. Van két baromi jó képű arab fiú baràtom, velük kipróbàlnàm , amennyire ràjuk vagyok kattanva:D

21L

2015. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes fantázia, ugyanakkor meglehetősen erős önértékelési probléma, ha valaki ilyen dolgokról komolyan gondolkozik. Feltételezhető, hogy természetes férfi-nő kapcsolatban nem sikerül tökéletes örömben kielégülni. Ennek fő oka a szerelem és az érzelmek nélküli nemi kapcsolat lehet.
2015. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az fura lenne...
2015. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sosem volt még benne részem. Szoktam fantáziálni róla, de a valóságban valószínű, hogy visszariadnék tőle, vagy egy örök rossz tapasztalat maradna.

Én nem azért csinálnám, mert rossz a kapcsolatom a párommal, csak kíváncsi, nyitott természet vagyok és szeretek új dolgokat kipróbálni, megismerni. A szexről különösen imádok tanulni.

Nekem mindkét felállás tetszene. Ha 2 pasi, akkor egyszerre kényeztetnének, vagy akár azt is szívesen nézném, ahogy egymást, de mindig is izgatott a szendvics gondolata, így lehet kisajátító lennék. Ha egy másik lányt kapnék magam mellé, akkor végre kipróbálhatnám élesben milyen egy azonos neművel (mert alapból biszex vagyok, de eddig csak hetero kapcsolatom volt), meg szívesen vonnám be a pasi kényeztetésébe is, kivétel, ha a barátomról van szó, mert ő és egy másik lány már nem tetszene.

Egyébként nem hiszem, hogy ki fogom próbálni, mert jó ez a párkapcsolat, amiben vagyok, de nem fér bele a másik részéről egy ilyen.

18/L

2015. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es_ én kipróbáltam és nagyon jó volt!

Ki kell hogy ábrándítsalak: nincsenek önértékelési problémáim.

Tudom hogy képes vagyok két pasit (is) maximálisan kielégíteni. Ez a nehezebb...

A két lány egy pasi felálláshoz nagyon tapasztalt pasi kell ahhoz, hogy a lányoknak maradéktalanul meg tudjon felelni.

2015. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt kipróbálnám, mindkét felállás izgató, de talán a 2lány 1pasi jobban bejönne. Természetesen ha lenne párkapcsolatom, akkor nem vennék be még egy tagot, mert félnék, hogy tönkre tenne valamit, de szingli kalandnak el tudnám képzelni.

L

2015. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen kipróbálnám.. 2 N és 1 F vagy pedig 3 N felállásban.



N

2023. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!