Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fújol sok hetro férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fújol sok hetro férfi, ha két jó pasi csókolózik?

Figyelt kérdés

Ezt nem értettem soha. Némelyek úgy fújolnak, mintha kötelező lenne. Most leszögezem, hogy nem provokálni akarok, csak szimplán kérdezem. Meleg férfi vagyok és nem értem meg miért, mert ha két csúnya pasi csinálja megértem.

Engem speciel nem taszít egyáltalán, ha két szép nő csókolózik vagy szeretkezik. Miért kell attól undorodni, ami szexuálisan nem vonz egyszerűen?

Tényleg nem provokálni akarok, csak nagyon érdekel ez a kérdés. Vagy a hetero pasik alapból úgy vannak beprogramozva, hogy a férfi nemtől undorodni kell?



2015. jún. 11. 14:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Mert természetellenes. Gondolom te meg akkor fújolsz mikor egy férfi és egy nő csókolózik. A melegeket néhány országban már az épületekről dobálják lefele (Irak, Szíria...)
2015. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

de nem irakban vagyunk és nem is szíriában. hogy jön ez ide.

a hetero párokkal semmi bajom, a legtöbb barátom hetero és szeretek szép párokat látni, akár különböző, akár azonos neműekről van szó. ha olyan jól mutatnak egymás mellett.

nem értem két jó pasi ne mond, hogy nem mutat jól együtt!

2015. jún. 11. 14:56
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Mert bammeg,ez deviáns viselkedés,és ha törlik a hsz-emet akkor is nekem van igazam !

Nem utcán kell mutogatni az aberrált,buzeráns viselkedést,maradjanak a 4 fal között !

Na és most engem is kioktatnak,hogy "jaj,de te meg látens homár vagy",meg homofób megafa.szomtudjahogymégmi !

2015. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
gusztustalan és hányinger keltő számomra...
2015. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
nem mutogatja senki, az, ha megpuszilja egymást két pasi, az nem azt jelenti, hogy mutogatják az utcán, csupán azt, hogy jól érzik magukat. különben meg ha látja is valaki, nem ártanak vele senkinek. akkor a leszbikusokat is megveted?
2015. jún. 11. 15:13
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

Igen,ne puszilgassák egymást az utcán a buzeránsok,nem normális viselkedés,felfogtad ?! Régen az ilyen debileket elégették !

De ha ők vonulhatnak,akkor én az utcán marossebért nem hordhatok nyilaskeresztes karszalagot például ?

2015. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

A leszbik se csókolózzanak előttem az utcán...az nem hányinger keltő, de azért azt se csinálják előttem...

Meg a heterok se nyalják falják egymást, ott csók meg puszi meg belefér, de ne az utcán éljék a szexuális életüket...

2015. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Mint jórészt heteró (szinte senki sem teljesen az) engem is taszít a férficsók látványa, de fújjlni nem fogok, max elfordulok ha zavar. Ez azért van mert nekem a csók erőteljesen ahhoz kötődik, hogy nővel tegyem :)

Amúgy egymás nyalás-falása nem való utcára, nyilvános helyre, a heteró sem. Szájrapuszi vagy egy gyors csók, az oké.


Amit nagyon gusztustalannak tartok viszont, az a felvonulgatás, amit a kedves társaid művelnek. NE ÍGY legyenek büszkék!

2015. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, annyit felfoghatnál hogy A NŐK ÉS FÉRFIAK NEM EGYFORMÁK, akárhányan is próbálják ezt erőltetni.
2015. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ezt teljesen megértem, a felvonulgatósoktól én is undorodok.

tény és való, hogy 100% hetero vagy meleg nem létezik.


én nem mondok semmire senkit, de az is tény és való, hogy a látenskék gyakran fújolnak. egyszer megszopiltatott egy hetero ismerősöm, még fiatalok voltunk, ő kíváncsi volt. a privát életben pedig fújol a melegekre.


én tényleg nem tudom megérteni honnan ered az ellenszenv.

egyszer egy buliban voltunk én meg a haverom és rám akaszkodott egy csaj. leállítottam és végül a csaj a haveromé lett. sokan még örülnek is neki, hogy nekik több nő jut.

2015. jún. 11. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!