Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek, ti mit gondolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, ti mit gondoltok egy ilyen fenékről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munka mellett már sok éve edzek, és a lábgyakorlatok eredménye rendesen meglátszik a fenekemen, nagyobb méretű, kerek, formás, de attól tartok, hogy nem biztos, hogy előnyös, mert ez a tulajdonság általában a nők esetében kívánatos, a férfiak nagy részének inkább lapos hátsója van.

Mi az első benyomásotok, ha megláttok egy ilyen férfit? Hülyén néz ki, mert olyan, mintha deréktól lefelé nő lenne, vagy épp ellenkezőleg, találtok benne valami vonzót?



2015. jún. 12. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem pont, hogy tetszene

24L

2015. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat ha olyan az alkata, de edzestol, nem lapos senem csiposzelesitonek kel lenie hanem fokhagymagerezdnek

szoval fogtad mar meg? mert amjt nem birsz befesziteni nem kemeny, az bizony nem izom...


persze szerintem semi gond nincs vele, oleg ha valoban izom az egesz, patognak a csajok rajta :P

2015. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy izom van rajta. :-)

Nem tudom pontosan, milyen az a fokhagymaalakú fenék, de széles csípőm nincsen, úgyhogy gondolom akkor jó lesz, köszönöm a visszajelzéseiteket!

2015. jún. 12. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a két kép felér ezer szóval... :D

[link]

[link]

Szép kerek, fomás popsik. Markolni valóak.

2015. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik a lapos fenék. Egy szép izmos kidolgozott hátsó mutatja, hogy az illető rendszeresen edz, pont mint a párom. Neki is imádom a fenekét :)
2015. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 hmm jó képek nagyon:D

L

2015. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar!!

Szerintem az a leges-leges-leges... legvonzóbb

2015. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A negyedik válaszoló által linkelt második képhez hasonló az enyém is.

Örülök, hogy vonzónak találjátok az ilyet akkor. :)

2015. jún. 12. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:

szexi

a rásimulós gatya az nem szexi

de az első két képen lévő gatya szexi és jó seg ge van nagyon

szoktam is nézni a férfiakét

2015. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!