Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az análfüzért hogyan kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az análfüzért hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
mi az, ami élvezetes benne? Eddig dildót próbáltam csak, de gondoltam, újítanék...
2015. jún. 13. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Feldugod magadnak a golyokat egymas utan, majd nagyon lassan kihuzod :-)
2015. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
monjuk ez így nem hangzik túl izgalmasnak, főleg egy dildós lovaglás után :)
2015. jún. 13. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a műanyagos fajtát ne vedd meg:

[link]

Volt, hogy mikor kihúztam magamból, azt láttam, hogy középen már félig be van repedve, majdnem bennem is maradt. Ráadásul nem is idézi elő azt a nagyon kellemes érzést, amikor felcsúszik.


Inkább ilyen madzagosat:

[link]


Ez akkor nyújt igazán izgató és kellemes érzést, amikor épphogy átdugod a záróizmodon a golyót, megfeszíted a feneked és felcsúszik, valamint masszíroz, amikor kihúzod (szépen lassan kell kihúzni, ha kirántod, olyan érzés, mintha szó szerint besz_rnál). Személyes tapasztalataim szerint érdemes akkor játszani vele, amikor még szűk a popsid.


Aztán, ha már elég jól tudod használni, próbáld meg madzag nélkül. Dugj fel kis tömör üveggolyókat, cseresznyét, epret, szilvát, ami van. A lényeg, hogy kemény legyen és legyen egy kis súlya, hogy könnyen ki tudd nyomni magadból.


Mielőtt ilyennel játszol, nem árt, ha beöntéssel megtisztítod magad előtte :)


16/L

2015. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!