Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy 19-20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 19-20 éves ismerőseim sorra teherbe kuratják magukat?

Figyelt kérdés
Ne mondja senki hogy ezt így akarták, mind tanulnak még. Hihetetlen hogy ők pofáztak nekem még régebben hogy mennyire éretlen vagyok, aztán tessék, ők meg ennyire felelőtlenek. Nekem nem hiányozna 21 évesen egy gyerek. 21/F
2015. jún. 14. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem szinte az összes gyerekkori barátomnak családja/gyereke van már. Mi a 25-28 éves korosztály vagyunk. Nekem nem hogy gyerekem de még egy barátnőm sincs.
2015. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Jó, az borsod. :D "


Mi az, hogy az Borsod? Vigyázzál már magadra. Szerintem az a te bajod, hogy ők rebdszeresen dugnak, te meg ugyanaz a szűz lúzer vagy aki a kutyának se kell. Kiélvezhetnéd a pillanatot, hogy elbaxták az életüket nert ha a faszi lelép igen csúnya világ jön rájuk. De nem, te a régi sérelmekkel vagy elfoglalva.

2015. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A korombeli lànyok között sokan felelőtlenek. Szerintem ennek sok köze van a neveltetésnek.

20/N

2015. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!