Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogyha itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha itt személyes üzeneteket váltok egy lánnyal az átlag számára perverzebb témákról egy idő után eltűnik a beszélgetőpartnerem?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy függetlenül a beszélgetés minőségétől.Egyszerűen befejezik a társalgást és le sem írják a problémáikat.

2015. jún. 14. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Unalmas a beszélgetés egy kis idő után.nincs téma és egyre szánalmasabb témák ezért inkább lelép.ennyi.ezért nem beszélgetek itt senkivel:D
2015. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert fiú a beszélgetőpartnered és tovább nem tudná fedni kilétét.
2015. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elunom,írnak egy kérdést,válaszolok,jön 5 privi minimum,hogy ismerkedne, visszaírok mert nem vagyok bunkó,kérdezi hol lakok,közlöm Angliába,erre ő mikor jövök haza,megismerne...most komolyan ha félévente hazajutok,családdal akarok lenni,nem idegenekkel találkozni.Erre mit írjak? Inkább semmit,ga pasizni akarok akkor meg inkább helybe teszem,mi érrelme a távkapcsolatnak?
2015. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az rossz módszer a csajozásra, hogy szexről dumálsz velük az ismerkedés elején, mivel ezzel megsérted a magánszférájukat. Hiába anonim oldal ez, attól még ki kell alakítani egy bizalmasabb kapcsolatot mielőtt erotikus témáról beszélsz valakivel.
2015. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sztem egy szexről szóló társalgás nem jelenti azonnal azt,hogy bmelyik fél kapcsolatot szeretne.
2015. jún. 14. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Talált jobbat, megunt vagy csak tolakodó vagy.
2015. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne itt keress beszelgeto partnert mert itt legtobben csak kamuznak! Tisztelet egy ket kivetel.
2015. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akivel nem szexről levelezel az is lelép egy idő mulva

ez van

2015. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Próbáljuk ki ;) xdd
2015. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!