Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás mennyire jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás mennyire jó zsírégető?

Figyelt kérdés
elég sok kalóriát eléget nem?főleg ebben az időben izzadok mint a ló,és nálam elég sokáig is tart fél-3negyed óra,ez simán jó kardiónak nem?:D
2015. jún. 15. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Á, szóval koxolsz? Bocs, öcsisajt. Így tényleg rohadt nagy sportember vagy. :D
2015. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:SSSazért lehet több pénzt keresek vele és még jobban is nézek ki bratyesz:D
2015. jún. 15. 20:34
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát, talán a meleg pasik szemében tuti nagyobb esélyed lenne, de a heterok között tarolnék. Na meg a leszbi csajoknál is... Bratyesz. :D

A pénzeddel meg rohadt sokra mész. Vehetsz még több heresorvasztó szart magadnak, amitől csak egy agresszív lufballon leszel. :D

2015. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Rohadt menő vagy, bazzeg, begőzölve lövöd magad minden szarral, és ettől érzed magad istenkirálynak... Melyik állatkertből szalajtják az ilyen hülyéket?
2015. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem állj le a szerrel. Az agyadat már hazavágta az a sok szar.
2015. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Heresorvasztóóó?? Mi a tesztoszteron???:-D szerinted mi a tesztoszteron egyik " mellekhatasa"? Ha nemis lennél képbe logikusan ki lehet találni.iszonyatos libido emelkedes.De olyan szintén h az életedre kihat.Egész nap cs kursz kursz és meg mindig kell.Asszony nem egyszer könyörgött az eleteert mr."heresorvaszto":-D
2015. jún. 15. 23:18
 17/21 A kérdező kommentje:
Sün balázsnak: begözölve? Ez hogy jött?Miből következik?
2015. jún. 15. 23:20
 18/21 anonim ***** válasza:

# 16/


Jaj.De ,ha kívülről viszed bé a szervezetbe injekcióval,azzal arra készteted a tökeid,hogy mérsékeljék a saját tesztoszteron termelésed.

2015. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is sportolok. Sőt. Én sportolok, te meg csak a tükör előtt állsz és gyönyörködsz magadban. Nem ismerem ezeket a szereket, mert a büdös életbe nem nyúltam hozzájuk, de tudom, hogy a mesterségesen előállított tesztoszteron, az maga a szteroid, és ép eszű ember nem él ilyen szerekkel. A hormontöbblet miatt egyszer a saját tested tesztoszteron szintje le fog állni. Impotens leszel, és úgy fogsz kinézni, mint egy génkezelt, felfújt nő. Akkor majd az asszonyt nem fogod kúrni, kúrni és kúrni.

Képben vagyok ezekkel a szerekkel, és nem logikusan gondolkozva mondom ezt neked. Lehet, hogy a kanosság a mellékhatása. MOST. De a következménye ennek az ellentéte lesz. Szóval addig kúrd a barátnődet, amíg még képes vagy rá. Bár, ha én lennék a csajod, már dobtalak volna. A végén még nagyobb melled nőne, mint ami nekem van.

2015. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Na most egyszer képben vagy egyszer nem?Szerencsére a barátnőmmel komoly kapcsolatban élünk minthogy ilyen pitiáner dolgok miatt dobjon.Utolsó előttinek:kúra utáni visszaállításról hallottál már?Hcg stb?
2015. jún. 16. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!