Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a véleményetek a 3as szexröl?

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyíszves
2015. jún. 15. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első alkalom előtt kicsit tartottam tőle, de utàna nagyon megszerettem :)
2015. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tőlem nagyon távol áll. Számomra a szex egy párkapcsolatba való intim dolog, ami két ember között zajlik. Nem nekem valók pl. az egyéjszakás kalandok vagy a szexkapcsolatok sem. Ennek ellenére egyáltalán nem ítélem el azokat, akik ilyesmiben vesznek részt vagy erre vágynak. Mindenkinek mások a vágyai és a hozzáállása, ameddig az én véleményem is tiszteletben van tartva (és pl. nem akarja rám erőltetni a párom, hogy bevegyünk még egy lányt), addig nekem sincs semmi bajom a dologgal.

20L

2015. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kockázatos egy kapcsolatban, másképpen pedig 100% hogy nem mennék bele. Képzelgés szintjén még aké, de sok konfliktust tud okozni.
2015. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha-Soha-Soha! El sem tudnám képzelni hogy a páromhoz hozzáér egy másik nő, de azt sem hogy hozzám egy másik férfi! Egyébként érdekes de a párom mielőtt ismert volna ki akarta próbálni 2 csajjal egyszerre! De azt mondta hogy velem sosem menne bele, mert nagyon szeret! Érzelmek nélkül viszont simán megkefélne 2 csajt egyszerre!
2015. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem.L.
2015. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy buliban ismert lányokkal bele is mennék, de a barátnőmmel akit tényleg nagyon szeretek, vele nem tennék ilyet. Azért nem mindenkinek esne jó hogy a párját basszák mellette. Pl:Tegyük fel hogy egy pár és a (barátnőjének a barátnője ) hármasban csináljak, a palinak a szerelme orálisan elégíti ki, a másik nő meg a pali arcán ül, úgy nyalja ki. Vajon milyen érzés látni a nőnek aki a párját elégíti ki, hogy a pasija más nőt nyal?! Azért ti sem mennétek bele!
2015. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!