Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek punciból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla1977 kérdése:

Lányok szeretitek punciból szájba?

Figyelt kérdés
És megint punci megint száj,végén meg lenyelni..
2015. jún. 15. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez vmi diétás ass-to-mouth?
2015. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt nem kell megérdezni. ha elég jól dugsz, és eléggé beindítottad a nőt, (ők sokkal nyíltabbak, még a visszahúzódók is) egyáltalán nem zavarja őket, észre sem veszik, nem is ezen gondolkoznak, hogy jajj most a punciába meg onnan a szájába.


vagy ha kinyalod akkor utána szívesen smárolnak

2015. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

pontosan, egy normális szex közben észre sem veszed az ilyen dolgokat hogy az előbb hol járt mit csináltatok, egyszerűen csak csináljátok és élvezitek

21/L

2015. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosan lányok..Ezeket a válaszokat vártam..
2015. jún. 15. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten izgat pl ha èrzem rajta a puncim ízèt :)
2015. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
akkor ezek szerint mehet a seg.gből szájba is, úgyse figyelnek rá közben...
2015. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Engem a volt barátnőm messziről elkerült miután kinyaltam, mondván hogy "punci szagú a szám" :( (még arcra se adhattam én, mert ilyenkor már figyelmeztetett). Az itteni tapasztalatok szerint csak nekem volt ilyen balf_sz barátnőm, aki sok, ennél jóval erősebb dolgokkal folyton alázott.
2015. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én, mikor maszturbálok, akkor is nyalogatom az ujjaimat. NEm szeretem magam ujjazni, mert nem sok élvezet van benne (amikor magamnak csinálom), de van, hogy csak azért felnyúlok magamnak, hogy le tudjam nyalni az ujjaimról a puncinedvemet. Lehet, hogy perverz dolog, lehet, hogy nem, én ezt szeretem. :D

Ezek után punciból szájba... semmi gondom vele. Bár tény, hogy jobban szeretem, ha a puncimba élvez, de a szájba élvezéssel sincs gondom.


(de a se_ggből szájba nálam azért nem nyerő, alapból az anált sem szeretem... azért az nem igaz, hogy szex közben mindent mindenhogy csinál az ember, nem hiszem, hogy sokan beleszarnak a párjuk szájába, csak mert elkapta őket a hév... :)

2015. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
de jó nektek az én feleségemnek az is undorito ha sz_pnija kell miért? elmondom az ok és helyes hén nyaljam ki meg ujjazzam meg meg amikor o elvez az nem szaraz van amikor a no még nagyobbat spriccol mint a ferfi cserébe nem kapok semmit csak megalázást. jon a revans eddig mi ferfiak szopattunk most mi szopjunk ha ilyen a felesegem mar undorodok attol is h lesmaroljam nem h ki nyaljam
2015. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ha jol olvastad nem vagy egyedül, mondom en nyalas utan is ugy voltam kezelve mint egy kutya mert nem szerette hogy punci szagú es az neki fúj. De azert csinaljam, a szopas meg csak alomkep volt hogy szivesen csinalja, tulkeppen minden szar volt neki, ahol adnia kellett nem kapnia. Es mas ismeroseimrol is tudok, akik kb aldozatok a kapcsolatuk minden terén. Sok a debil meg a látens feminista sajnos.
2015. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!